лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Перші ознаки інсульту в жінок: їх знання врятує життя

Перші ознаки інсульту в жінок: їх знання врятує життя
Інсульт провокує порушення кровообігу, що призводить до дефіциту поживних речовин, які надходять у мозок. І якщо проігнорувати перші ознаки інсульту в жінок, то в більшості випадків небезпечна ситуація обернеться летальним результатом, адже жінки переносять його значно гірше за чоловіків.

Провісниками катастрофи зазвичай бувають проблеми з рухливістю кінцівок, тож не слід списувати слабкість у нозі або руці на банальну втому або затікання.Також про загрозу, що насувається, може попереджати несподівана слабкість і сонливість із наростаючою мігренню, що супроводжується нудотою і загальною загальмованістю.

Захворювання буває ішемічним і геморагічним. Перший тип призводить до загибелі тканин головного або спинного мозку через критичне погіршення кровообігу, а другий проявляється за сильного ушкодження судин і крововиливом у мозок. Останній, до речі, нерідко виникає в денний час і перед ним у людей настає гіпертонічний криз.

Перші ознаки інсульту в жінок

Список симптомів, які в жодному разі не можна ігнорувати, доволі великий, але бажано перестрахуватися і перевірити себе.

Це можуть бути:

Загальна слабкість і млявість у кінцівках;
Поступове посилення головного болю;
Складнощі з мовленням і формулюванням думок;
Несподіваний напад блювоти;
Прискорене дихання;
Запаморочення або втрата свідомості;
Зіниці різного розміру;
Параліч кінцівки з одного боку тіла.

Розпізнати інсульт у жінок і чоловіків можна за деякими загальними зовнішніми ознаками. Якщо ви підозрюєте в когось настання небезпечної ситуації, попросіть людину посміхнутися — посмішка буде асиметричною.

Складнощі виникнуть і під час спроби підняти відразу обидві руки — людина впорається лише з однією кінцівкою, а друга залишиться нерухомою. Досить характерною ознакою інсульту вважаються проблеми з вигороджуванням домашньої адреси або будь-якої іншої інформації.

Читайте також: Менопауза робить жінок схильними до інсульту та недоумства

За наявності однієї з вищеописаних ознак, слід якомога швидше звернутися до медиків по швидку допомогу.
Навігація записівскачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: novosti24.kyiv.ua  Переглядів: 126


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook