лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Сергій Притула дав свої прогнози з приводу війни в Україні

Сергій Притула дав свої прогнози з приводу війни в Україні
Український шоумен Сергій Притула з 2014 року активно допомагає українській армії. Його благодійний фонд збирає кошти на закупівлю амуніції, медикаментів, води та продуктів, а також доставляє все потрібне на фронт. Зараз ведучий займається тим самим у своєму волонтерському штабі.

В інтерв'ю Сергій Притула, який постійно спілкується з військовими, припускає, що на Україну чекають затяжні битви. Також він упевнений, що війна триватиме довго. Про те, коли вона закінчиться, шоумен судити не взявся, зауважуючи, що про це знають лише уповноважені особи."Тільки Збройні сили України зараз дадуть відповідь на (це) питання. Так, звичайно, президент, наші дипломати та багато інших, хто намагається спілкуватися із західним світом, теж впливають на процес, але вже як похідна. А першопричина – це стійкість нашої армії" , – зазначив Сергій Притула.


Вже неодноразово ходять повідомлення, що російська армія зайнята перегрупуванням, щоб завдати нового удару. На думку Сергія Притули, все могло бути інакше, якби Захід відреагував швидше, швидше запроваджували санкції та передавав зброю.


Читайте також: Сергій Притула розповів про найяскравіше враження про війну

"Я не знаю, скільки все це триватиме, але я готуюся до затяжної військової кампанії. Підозрюю, що все це буде довго, а в нас не так багато часу на підготовку. І мені дуже прикро, що цивілізований Захід не працював на профілактику, не робив превентивні кроки", – зазначив Сергій Прітула.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: today.ua  Переглядів: 404


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook