лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Як перемогти рак простати 4 стадії: вартість лікування Лютецієм-177 у Німеччині

Рак простати 4 стадії з множинними метастазами, який продовжує прогресувати на фоні прийому гормонів та хіміотерапії. Звучить як вирок. Насправді, є хороший варіант лікування, який може подарувати кілька років життя, а іноді навіть вилікувати рак простати повністю.

Йдеться про радіотаргетну терапію, яка вже кілька років застосовується у німецьких клініках. Завітайте на сайт Booking Health, щоб дізнатися вартість лікування Лютецієм-177 у Німеччині та отримати медичні послуги за кордоном.

Що таке Лютецій-177

Лютецій-177 – це радіоактивна речовина, яка може руйнувати злоякісні пухлини. Його вводять в організм за допомогою внутрішньовенної ін'єкції. Лютецій накопичується лише у ракових клітинах і майже не пошкоджує здорові тканини. Як таке можливо?

Секрет успіху радіотаргетної терапії у тому, що Лютецій-177 вводять разом із лігандами. Ці молекули здатні зв'язуватися з ПСМА (простатспецифічним мембранним антигеном) – білком, який є у клітинах раку передміхурової залози. В інших тканинах його майже нема. В результаті ліганди доставляють радіоактивний Лютецій прямо до пухлини та її метастазів.

Як проходить лікування

Лікування раку за допомогою радіофармпрепарату є одноразовою внутрішньовенною ін'єкцією. Потім людина проводить у лікарні чотири дні, поки більша частина радіоактивної речовини не залишить організм.

Процедуру повторюють кожні 8 тижнів. Періодично проводять ПСМА-ПЕТ, щоб зрозуміти, чи працює лікування, чи зменшилися пухлини, і наскільки вони зменшились. У більшості пацієнтів досягається часткова відповідь на лікування після 1-2 ін'єкцій.

Це означає, що пухлини зменшилися більш як на третину. У деяких людей досягається повна відповідь: пухлини повністю зникають. У медичній літературі вже описано чимало випадків, коли пухлини, що зникли, не поверталися протягом багатьох років, тому можна припустити, що у деяких пацієнтів Лютецій-177 виліковує рак простати 4 стадії.

При цьому лікування добре переноситься і є безпечною методикою. Найчастіший побічний ефект – це сухість у роті. Більшість пацієнтів не відчувають дискомфорту при лікуванні та не страждають від ускладнень.

Скільки коштує лікування

Ціни відрізняються в різних країнах та різних клініках. Якщо вас цікавить вартість лікування у Німеччині, відвідайте сайт Booking Health. Тут представлені найкращі німецькі онкологічні центри.

Вартість лікування при записі через Booking Health буде нижчою, ніж при прямому зверненні до клініки за рахунок відсутності високих податків для іноземних пацієнтів.

Спеціалісти компанії Booking Health допоможуть вам підібрати клініку та лікаря, а також надають послуги з організації поїздки. Ви отримаєте страховку, яка покриє витрати, що не передбачені медичною програмою.

Для вас це гарантія того, що початкова вартість послуг не збільшиться, навіть якщо будуть потрібні додаткові діагностичні або лікувальні процедури.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 64


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook