лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Макарони зі справжнім песто по-генуезьки

Песто — італійський соус, який добре знають в усьому світі. Завдяки «фірмовому» зеленому кольору, вишуканому смаку і пряному аромату базиліку його не сплутаєш ні з чим. Тож жителі Генуї (а саме вони вважаються винахідниками знаменитого густого зеленого соусу) мають чим пишатися.

Рецепт соусу песто, який ми пропонуємо до вашої уваги, створив відомий шеф-кухар Марко Черветті. Бо хто я не італієць знається на цій страві краще за всіх!



До класичного соусу песто входять базилік, оливкова олія, кедрові горішки, часник, морська сіль і сир пармезан. Суворі традиції вимагають, щоб усі інгредієнти соусу подрібнювалися у мармуровій ступці за допомогою дерев’яної товкачки. Але якщо ви зробите це звичайним блендером, то результат теж буде пречудовий.

І хоча сьогодні ми будемо готувати саме класичну версію соусу, розповімо вам і про його різновиди, бо вони теж варті вашої уваги.

Червоний песто. Такий колір отримують, додавши у соус в’ялені томати. Добре поєднується з вершковими сортами сирів, пастою, м’ясом та овочами.
Жовтий песто. З додаванням волоського горіха та рикоти. Ідеальний у поєднанні з овочевими супами.
Фіолетовий песто. Цей колір отримують при додаванні фіолетового базиліку. До складу соусу також входить рукола і топлене вершкове масло.

Соус найкраще смакує з рибою і морепродуктами, запеченими грибами та картоплею.

Соус песто чудово смакує в салаті капрезе, а також може стати чудовим доповненням до пасти або картполяних ньокі.

Інгредієнти

Базилік зелений, пучок
1 шт.
Кедрові горіхи
40 г
Часник, зубчики
2 шт.
Оливкова олія
150 мл
Картопля
120 г
Пармезан тертий
60 г
Спаржева квасоля
40 г
Макарони лінгвіне
100 г
Сіль
за смаком
Перець чорний мелений
за смаком

Крок 1/4

Покладіть у глибоку миску базилік, кедрові горіхи, часник і полийте все оливковою олією. Збийте блендером до однорідної консистенції.

Крок 2/4

Додайте до готового песто тертий пармезан. Перемішайте.

Крок 3/4

Посоліть киплячу воду й покладіть у неї тонко нарізану картоплю, зубчик часнику і стручкову квасолю. Коли вода закипить знову — додайте до неї пасту і варіть до стану al dente.

Крок 4/4

Читайте також: Паста з картоплею від Марко Черветті — таких макаронів ви ще не куштували

Овочі та пасту покладіть в миску. Скропіть оливковою олією та додайте ополоник води, в якій варилася паста. Додайте песто і перемішайте.

Смачного!скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: shuba.life  Переглядів: 177


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook