лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Оля Цибульська відреагувала на слова Бодянського про війну в Україні

Оля Цибульська відреагувала на слова Бодянського про війну в Україні
Співачка розповіла про адаптацію в умовах війни та про своє ставлення до російських колег.

Українська співачка Оля Цибульська, яка запустила телепроєкт для українських військових, у відвертому інтерв'ю каналу 24 розповіла про те, як намагалася адаптуватися до війни, а також про намагання достукатися до росіян.Як вважає артистка, період адаптації буде тривати декілька років, бо складно звикнути до цього жаху, до смертей, які щодня відбуваються. Особливо важко їй було, коли батьки перебували в окупації в Ірпені і вона не знала, чи живі вони.

"Не було світла, не було води, не було звязку, територія де вони жили, де була їхня квартира, яка зараз розбомблена, вона була в окупації до останнього. Туди не могли зайти ні волонтери, ні військові. От тоді мені здалося, що я померла", - згадує Оля Цибульска.

Коли батьків вивезли з Ірпеня, вона довгий час вона не їла та не пила навіть воду. Допомагали син та сім'я. Рятували її люди, які писали в інста. Також співачка радилась з писихологами стосовно сина Нестора, який мав панічни атаки і не спав ночами. Але артитска знайшла в собі сили жити далі.

Також співачка розповіла про свої спроби розповісти про продії в Україні російським друзям та колегам, але достукатися до них було, "як об стіну горохом". Навіть дуже близький для неї чоловік, з яким вона виграла "Фабрику зірок", Олександр Бодянський, звинуватив у війні Меркурій.

"Это просто планета Венера от Меркурия, эта смена полюсов, сейчас… Это тебе кажется, это пройдет", - заспокоював Бодянський

Після чого Оля Цибульска остаточно перестала спілкуватися зі співаком.

Читайте також: Оля Цибульська, сидячи в курнику розповіла, де знаходить в собі сили жити далі

"Я його послала за "русскім кораблем" і просто заблокувала. Я зрозуміла, що навіть ті люди, які тебе знають особисто, знають, що ти не можеш брехати, які приїжджали в Україну, які точно розуміли по-дорослому, що тут відбуваються, пишуть таку хєрню– тоді немає сенсу. Народ, який звик бути рабами і вірити в те, що говорить телевізор і старий президент, якого вже давно пора замочити у формаліні, – з ними немає сенсу говорити. Я хочу, щоб їм доходило дуже довго і дуже боляче. Щоб вони жили дуже довго і дуже довго страждали", - сказала Оля Цибульська
скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 747


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook