лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Катя Осадча розповіла про пошук зниклих та цивільних полонених (ВІДЕО)

Катя Осадча розповіла про пошук зниклих та цивільних полонених (ВІДЕО)
Ведуча Катерина Осадча розповіла про успіхи спільного з 1+1 проєкту "Знайти своїх".

Щодня на телеграм-канал "Пошук зниклих" приходять сотні заявок з проханням знайти зниклих знайомих та родичів, з якими обірвався зв'язок внаслідок повномасштабного вторгнення росії на територію України.

Наразі до чат-боту каналу надійшло майже 25 тисяч заявок.

Осадча поділилась історією, що буквально вчора одна з родин змогла знайти зниклого родича завдяки проєкту, чому засновники "Знайти своїх" неймовірно раді.

Дійсно, у нас велика кількість запитів, майже 25 тисяч. І ми неймовірно радіємо, коли звільняють українські території, адже виходять на зв'язок люди, яких шукають. Ми зв’язуємось з волонтерами або тими, хто їде першим на звільнені території. Також нам допомагає і Нацполіція.

Так було в деокупованому Херсоні, коли я знаю, що у нас є певна кількість заявок. І поліція каже: "Все, ми їдемо на адреси. Ось тут бабуся, яку шукають, вона жива, ось її фото", — поділилась ведуча.

За словами Осадчої, запитів на пошук зниклих у порівнянні з першими місяцями війни — не так багато, проте вони складніші. До прикладу, їх з вулиці забрали окупанти та взяли до полону.

Цивільні заручники – це найбільша наша проблема. І ось буквально вчора уповноважений з пошуку зниклих Олег Котенко зателефонував мені та сказав, що до обміну додали цивільного. Дійсно, цивільних дуже складно повертати з ув’язнення.

Зараз ми ще більш щільно працюватимемо з офісом Уповноваженого з пошуку зниклих, офісом з Правам людей. Нам важливо донести, що цивільних людей в полоні бути не може, — прокоментувала Осадча.

Читайте також: Тіна Кароль провідала сина з нагоди його 14-річчя і показала спільні фото

За словами телеведучої, окупанти навіть забирають людей з домівок, вони зникають і можливо тільки припустити, що їх ув’язнили. І додала:

Їх забирають за будь-що: за родича, який був поліцейським в Україні, за ім’я Тарас, за будь-яку українську символіку, і навіть якщо є далекі родичі, які служили або служать в ЗСУ, або навіть були в АТО в 2014 році.



Коли мені про це розповідали правозахисники, я відверто думала, що це якесь перебільшення. Проте і зі мною цивільні заручники поділились, що окупанти катують навіть музикою. Їм вмикали гімн радянського союзу.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 307


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook