лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Оля Цибульська розповіла про нове щастя під серцем

Оля Цибульська розповіла про нове щастя під серцем
Співачка вирішила відповісти на питання своєї вагітної шанувальниці, і варто зазначити, що Оля Цибульська у цьому плані багато що розуміє.

Популярна українська співачка, кума Михайла Хоми (Дзідзьо) Оля Цибульська, яка нещодавно відверто розповіла про психологічні зриви, вирішила забути про все тривожне та поспілкувалася зі своїми шанувальниками на різні теми.

На цей раз Оля Цибульська вирішила підтримати свою фанатку, яка має народити найближчим часом.Про це стало відомо завдяки новій серії Stories Олі Цибульській у мережі Instagram.


Співачка вирішила відповісти на запитання своєї вагітної шанувальниці, і варто зазначити, що Оля Цибульська у цьому плані багато чого розуміє, адже українці знають її не лише як сценічну зірку, а й як відповідальну маму. Питання звучить так: "Має народити з дня на день. І дуже переживаю".

На це запитання Оля Цибульська відповіла з усім досвідом: "Не хвилюйся. Це така штука, яку не проспиш. Це таке кохання, що будеш у шоці. І тіло твоє знає, що робити дуже добре. З лікарем у тандемі - буде все круто. Налаштуйся".

Читайте також: Оля Цибульська вперше за 20 років показала чоловіка

Ось так підтримала свою шанувальницю Оля Цибульська та прикріпила архівне відео свого ще зовсім маленького сина Нестора у візку. Тут можна побачити руку Олі Цибульської, яка підтримує пляшечку із харчуванням для Нестора.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: znaj.ua  Переглядів: 319


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook