лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Безсимптомна пневмонія. 6 ознак, що вам треба негайно звернутися до лікаря

Безсимптомна пневмонія. 6 ознак, що вам треба негайно звернутися до лікаря
Зазвичай остаточний діагноз визначає саме лікар. Проте, медики радять прислухатися до свого організму, аби виявити завчасно небезпечно захворювання.

Пневмонія або запалення легенів — одне з найнебезпечніших ускладнень, яке може викликати вірусна інфекція.

Нерідко недуга протікає з «тихими» симптомами, які легко пропустити. Щоб вчасно виявити ураження дихальної системи й призначити лікування, важливо знати основні ознаки розвитку пневмонії.Якщо ви помічаєте у себе хоч половину перелічених симптомів, слід негайно звернутися за консультацією і пройти обстеження легенів.

Мокрий тривалий кашель

Мокрий кашель — механізм захисту від атаки вірусу. Виділення мокротиння сприяє боротьбі з хворобою, допомагаючи організму позбавитися від слизу. Однак, якщо кашель не припиняється і залишається вологим, не даючи почуття полегшення, варто терміново звернутися до фахівця. Тривалий мокрий кашель може бути симптомом пневмонії.

Прискорений пульс

Прискорений серцевий ритм не виникає без причини, особливо під час хвороби. Виміряйте пульс. Якщо він вище 100 ударів у хвилину, варто проконсультувати з фахівцем. Є ризик, що у вас починається пневмонія.

Біль у грудях

Коли інфекція потрапляє в легені, виникають больові відчуття в грудях. Нерідко це відбувається під час нападу кашлю або ж після нього. Якщо біль не проходить, терміново зверніться до лікаря. Можливо, вірус проникнув у дихальні органи й провокує запалення.

Лихоманка

Про розвиток запалення також говорять висока температура та озноб. Не варто ігнорувати симптоми й намагатися їх усунути, краще зв’язатися з лікарем і отримати медичну допомогу.

Проблеми з диханням

Дуже важливо не пропустити цей симптом, оскільки він є одним з ключових в діагностиці запалення легенів. Утруднене дихання або задишка можуть бути викликані глибоким поширенням інфекції в організмі. У такому випадку потрібно швидка допомога, інакше легені не зможуть виробляти достатньо кисню і настане втрата свідомості.

Читайте також: Харчове отруєння. Як лікуватися самостійно, та коли треба викликати швидку

Мокрота з кров’ю

Найнебезпечніший та тривожний дзвіночок! Якщо при кашлі, ви помітили, що мокрота має червонуватий і іржавий відтінок, значить, вірус дістався до легких і вам необхідна термінова медична допомога. Дуже важливо вчасно звернутися за консультацією до лікаря. При проблемах з диханням, підвищеній температурі, кашлі з мокротою обов’язково зв’яжіться з фахівцем.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: poradnyk.com.ua  Переглядів: 138


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook