лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Названо 4 питні звички, через які непомітно підвищується тиск

Кількість рідини, що вживається, а також те, які саме напої п'є людина, впливає на показники її артеріального тиску, стверджують лікарі.

Медичні фахівці розповіли про питні звички, через які може непомітно підвищуватись кров'яний тиск.

Звичка перша: пристрасть до підсолоджених напоїв. Лікар наголошують, що гіпертоніки не повинні вживати напоїв, що містять цукор – включаючи пакетовані овочеві та фруктові соки з магазину.«Вживання солодких напоїв, таких як газування або соки, може негативно впливати на рівень артеріального тиску та інші аспекти вашого здоров'я», - цитує експертну думку «ІноСМІ».

Звичка друга: пиття енергетиків. За даними відразу кількох досліджень, регулярне вживання енергетичних напоїв сприяє розвитку гіпертонії. Цей ефект вчені пов'язують із вмістом у них високих доз кофеїну та інших біоактивних компонентів, що впливають на судинну систему.

«Щоденне вживання енергетиків може провокувати більші стрибки тиску, ніж вживання їх час від часу», - кажуть фахівці.

Звичка третя: рахувати шкідливим молоко, не пити його. Насправді не надто жирне молоко і продукти з нього неодноразово підтверджували у випробуваннях свою здатність позитивно впливати на стан гіпертоніків. Експерти нагадують, що молоко є джерелом білка та корисних жирних кислот – їхня дія допомагає нормалізувати показники АТ.

Звичка четверта: пити багато кави та чаю. Ці напої містять високі дози кофеїну – природного стимулятора, здатного викликати різкі коливання кров'яного тиску.

Читайте також: З

«Не зовсім зрозуміло, чому це відбувається, але дослідження показали, що вживання кофеїну може викликати помітне, хоч і короткострокове підвищення артеріального тиску», - попередили лікарі.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 135


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook