лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

З'ясували, яке положення тіла у людей з високим тиском підвищує ризик інсульту

Близько 40% людей мають високий кров'яний тиск, що вважається основною причиною смерті, якій можна запобігти у світі. Кардіологи виявили положення тіла, у якому підвищення тиску може стати критичним.

Серед дорослих людей молодого та середнього віку з гіпертонією значне підвищення артеріального тиску в положенні стоячи може виявити людей із вищим ризиком серйозних серцево-судинних захворювань, таких як серцевий напад та інсульт."Це відкриття може бути підставою для раннього початку лікування гіпертонії, у тому числі із застосуванням лікарських препаратів, у пацієнтів із надмірною реакцією артеріального тиску на стояння", – сказали автори дослідження.

Як правило, систолічний (верхній) артеріальний тиск трохи падає при вставанні. У цьому дослідженні вчені з'ясовували, чи є протилежна реакція – значне підвищення артеріального тиску систоли при стоянні – фактором ризику серцевого нападу та інших серйозних серцево-судинних захворювань.

Читайте також: Субфебрильна температура: що це, чому вона виникає

Як відбувалося дослідження

Експерти оцінили 1207 осіб, які брали участь у проспективному дослідженні, що почалося в Італії у 1990 році та включало дорослих віком від 18 до 45 років з гіпертонією 1 стадії. У середньому за 17 років спостереження в учасників відбулося 105 серйозних серцево-судинних подій. Найбільш поширеними були серцевий напад, біль у грудях, пов'язаний із серцем, та інсульт.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 262


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook