лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Шезлонг та рак шкіри: чи є залежність

Шезлонг та рак шкіри: чи є залежність
Чому шезлонги хочуть заборонити у Європі?

Пляжні шезлонги можуть заборонити у всьому світі. Дослідники з Манчестерського університету впевнені, що тривалий час на шезлонгах — причина багатьох шкірних захворювань аж до раку шкіри.

Вчені впевнені, що заборона на шезлонги може врятувати близько 200 тис. молодих людей від проблем зі шкірою та захворювань, що призводять до смерті. Згідно з проведеними в Австралії дослідженнями, де шезлонги вже заборонені, а ракові захворювання шкіри — національна проблема, вдалося встановити, що заборона на шезлонги допоможе у вирішенні цієї проблеми."Вивчення проблем зі здоров'ям, пов'язаних із засмагою, показує, що введення заборони на шезлонги може знизити кількість людей із проблемами зі шкірою на 200 тисяч. Причому йдеться, зокрема, і про рак шкіри, який часто розвивається у молодих", — заявили автори дослідження.

Суть дослідження пояснила спеціаліст з охорони здоров'я та хвороб Манчестерського університету професор Адель Грін:

"Ми відслідковували вплив загальної заборони у Великій Британії на 620 тисяч осіб у віці 18 років. Є багато непорозумінь з приводу шезлонгів, багато хто вважає, що перебування на сонці необхідне для вітаміну D і засмага корисна, але це неправильно. Вплив сонця на туриста, який тривалий час лежить у шезлонгу, викликає передчасне старіння та зморшки шкіри, а також проблеми з очима та високий ризик розвитку раку шкіри", – запевнила професор.

За словами Грін, у Великій Британії від меланоми щорічно помирають близько 2300 осіб. Найчастіше провокує це захворювання – звичка відпочивати на сонці у шезлонгу. Тому якщо заборонити шезлонги, кількість летальних випадків може зменшитися, впевнені вчені.

Водночас результати досліджень розкритикували у Британській асоціації соляріїв та Асоціації шезлонгів. Призедент асоціації шезлонгів Гері Ліпман заявив, що результати проведених досліджень не можна застосовувати щодо Великої Британії, оскільки самі дослідження проводилися за її межами, у мічці із зовсім іншим кліматом та активністю сонця.

Читайте також: Почему у некурящих возникает рак легких: новые данные

"Ми відкидаємо всі твердження про те, що шезлонги повинні бути заборонені у Великій Британії і всі математично-теоретичні твердження, висунуті в цьому дослідженні. Тому що це дослідження засноване головним чином на даних досліджень, проведених за межами Великої Британії, та в місці з зовсім іншим кліматом. До того ж пляжна індустрія регулюється там зовсім не так, як тут", — обурився пляжний експерт.
скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 78


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook