лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Відомий астролог розповіла, коли в Україні закінчиться війна

Відомий астролог розповіла, коли в Україні закінчиться війна
Коли скінчиться війна в Україні? – питання, яке цікавить мільйони українців. Тих, хто був змушений тікати з країни, тих, хто переселився на Західну Україну, тих, хто залишився у своїх будинках під ризиком смерті, та тих, хто перебуває в окупації. Астролог із 20-річним досвідом з Австралії Анжела Перл розповіла, коли ж чекати цього заповітного дня.Експерт із зірок, яка народилася в Україні на півдні країни в маленькому містечку Миколаївської області, де після вторгнення Росії точилися активні бої, зазначила, що у квітні ситуація в країні помітно зміниться. І все піде на краще.

Анжела Перл зазначає, що подекуди по країні буду спалахи бойових дій, але у квітні має настати мир, підкріплений перемогою України.

Читайте також: Марічка Падалко розповіла, як її чоловік брав участь у звільненні Ірпеня від російських окупантів

"Точної дати я не знаю. Але помітила, що у квітні у нас буде з'єднання, яке відповідає за мир: Юпітер і Нептун. Щоразу, коли вони з'єднуються - закінчується війна. Так було в 1919 році, в 1945 і ось зараз теж ми чекаємо, саме з'єднання настає 12 квітня, - зазначила астролог. - У квітні вже буде зрозуміло, що все, війна не може більше продовжуватися, і що перемога буде за Україною. Ми переможемо - це на всіх гороскопах та картах видно".скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: today.ua  Переглядів: 502


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook