лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Рецепт "Мідальйонів" від Адама Сковородки

Рецепт "Мідальйонів" від Адама Сковородки
Відомий блогер Адам Сковородка, трохи відірвавшись від домашніх справ, та фесбучних баталій, поділився з нами рецептом страви, яку він готує на великі свята, та коли на нього жінка дуже зла.

Каже, що скуштувавши ці "мідальйони", жінка відразу добрішає, а гості біжуть за добавкою.

Далі, як готувати "Мідальйони" розповідає сам пан Адам.

Процес приготування мідальйонів начинаєси з вибору мняса. В селі гейби це не така й проблєма, но є нюанси.

Троха вкусніше і мнягше телячі мідальйони. Но! Різати теля заради пару кусків мняса нійєден канєшно не буде, тому легче договоритиси з свиньов. Ну це в ідєалі. А єслі берете заморожений кусок мняса – саме главне правило: воно муси розмерзнутси природнім путьом, без всяких там мікроволновок чи замочування в теплій воді.



Обізатєльно при виборі кавалка мняса тра порахувати кіко людей ті мідальйони має їсти – розрахунок повинен бути як мінімум двісті грам на женьшіну і триста – на особь мужского пола. Ну, а потім сміливо множите то на два, бо добавки таки захочуть.

Промили файно кавалок мняса, зачистили від пльонок-жил і начинайте нарізати: форма пока не важлива, но товщина повинна бути не меньчє півтора сантиметра. Ну і канєшно різати тра поперек волокон, шоп потім не скрутилоси під час приготування.

Накавальцоване мнясо тра замаринувати: сіль, перчик і трохи натуральної кислоти ввідє лимонного або іньчого соку.

Чистими руками (то для мущін я нагадую) файно промняцкати приправлене мнясо і полити олійки. Єслі рішили повишмалюватиси і залити оливковов – то тіки не першого віджиму, бо воно не для жарки, а для салатів. Но мені смашніша звичайна домашня соняшникова.

Всьо, лишіть трохи мнясо в спокої і відкривайте вино. Можете стакан-другий хильнути, но не увлікайтеси.

За мінут дваціть до початку основного процесу перетворення сирого куска мняса в мідальйон, включіть духовку, шоп потім можна було сказати шо рознесло від «одного» стакана вина через те, шо просто було душно на кухні.

Перед жарінням тра ще троха погратиси: взяти кулінарну нитку, або змотати більч-меньч плотну смужку з фольги (прімєрно в два рази тоньшу чим сам кавалок мняса) і обвязати промариноване мнясо, сформувавши шото кругле.

Ставим на вогонь пательню і розігріваєм. Грієм харашо, шоп олійка зашкварчала.

Під час прогрівання мона кинути зубочок чосноку чищеного (це тоже для мущін уточняю), но після того як він зарумянивси – чоснок вітягаєм, бо згорівший він опше не вкусний. Після цего кладем мнясо нарешті жаритиси.

Тутки тоже є пару нюансів: по-перше, єслі у вас багато кавалків - не намагайтеси пожарити всі сразу, ставлячи тісненько один коло одного – луччє в два заходи; по-друге – поклали і не трогаєте дві-три мінути, бо муси образуватиси корочка, яка закриє соки всередині; і по-третє – не надо вод щас вот пити черговий стакан вина чи йти на перекур, рано щи.

Через дві-три мінути мнясо перевертаєте, шоп файна корочка зробиласи і з другої сторони.

Коли мнясо зажарилоси з обох сторін – дістаєте з пательні і перекладаєте на протвінь, який луччє застелити бумагов (не газетнов і не А4, а кулінарнов для випічки – тож для мущін розказую). І теперечки цей протвінь з мнясом у духовку на пітнаціть-дваціть мінут, може і меньчє – далі розкажу як оприділити.

Всьо, тепер можите і хряпнути вина і покурити. Но не довго, бо щи тра соус забадяжити.

Перекуривши, ви повертаєтиси на кухню і автоматично начинаєте наспівувати пісню славетного буковинського соловейка Іво Бобула про духмяні липи, бо реально вже фист файно пахне.

Єслі пройшло вже десіть мінут, а ви мнясо не грубо нарубали, то візьміть кухонний градусник (для мущін – можна і зубочистку) і втикніть в мнясо посередині – має бути не меньчє 53-55 градусів (для мущін – єслі сок вже не витікає, то доставайте з духовки).

Для соуса саме главне двє вещі: нідайбог вимити пательню, в йкій жарилоси і не випити всьо вино. В пательні лишилиси соки від жаріння мняса, розігрівайте і вливайте винця, най випаровуєси алкоголь (для мущін – нє, стояти над пательньов і вдихати не тра, вспієте ще).

Якшо соуса получаєси маловато, долийте троха бульйону (мущіни, це не означає покришити галінубланку, луччє влийте троха теплої водички). Якшо хочите май густий – посипте крохмалю, але троха. Ну і добавляйте спеції, йкі любите: погостріше, покисліше, посолодше – як себі забажаєте.

За цей час, поки ви робили соус, мнясо трохи віддихнуло і можна подавати. Да, це важно – мнясо муси пару мінут після духовки просто постояти.

Читайте також: Смачний лосось, запечений з сиром Філадельфія: порадує і око і шлунок

Ну всьо, беріть миску, вікладайте мнясо, поливайте соусом і впірьод.

А! Мущіни! не забудьте фольгу зняти з мідальйонів перед тим як на миску класти ))скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: poradnyk.com.ua  Переглядів: 441


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook