Відома українська акторка Наталка Денисенко назвала імена акторів, яких вважає найгіршими та найкращими в Україні.
Акторка зізналася, що недолюблює Галину Безрук, яка живе та працює в РФ, а з початку повномасштабного вторгнення мовчить про війну.
"Можу сказати, що це Галина Безрук... Та насправді у нас в Україні неймовірний ресурс не тільки акторський, а кіношний. Для того, щоб робити неймовірно класне й якісне кіно, у нас є класні локації, у нас є дуже класні оператори, режисери, у нас павільйони, класні й талановиті актори" - розповіла Денисенко в проєкті "Гра з вогнем".
Згодом Наталка жартова внесла до свого переліку і друга та колегу Тараса Цимбалюка. За її словами, він "задовбав" всіх, але вона все одно вважає його як найгіршим, так і найкращим актором в Україні.
Також до переліку найкращих Наталка віднесла декількох відомих акторів: Ксенію Мішину, Дар'ю Петрожицьку, Ольгу Сумську та Богдана Ступку.
"Класна Ксенія Мішина. Я взагалі вважаю, що вона одна з найкрасивіших українських акторок. Дуже подобається мені Даша Петрожицька - як людина і як акторка. Богдан Ступка - найкращий актор, наша легенда - Ольга Сумська. Я з нею працюю просто зараз і це теж неймовірна людина", - наголосила Денисенко.