лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Фіктивне розлучення? Тищенко та Барановська разом гуляли в Ужгороді

Фіктивне розлучення? Тищенко та Барановська разом гуляли в Ужгороді
Нардеп заявив журналістам, що досить некоректно запитувати його про такі речі

Народний депутат України Микола Тищенко, який у січні цього року повідомив про те, що розлучається з Аллою Барановською після 7 років шлюбу, потрапив у черговий скандал.Подробиці - в нашому матеріалі.

Українські медійники, журналісти-розслідувачі bihus.info зробили припущення стосовно того, що Тищенко насправді не розлучився, а його заява про розірвання стосунків з Барановською є напрочуд фіктивною.

До речі, про це свідчить і чергове розслідування Української правди.
Отож, в лютому цього року Тищенко, який, до речі, впродовж березня 2021-го та до середини 2022-го року був очільником Закарпатської обласної організації партії “Слуга народу”, їздив до Ужгорода у своїх справах.

Як виявилося завдяки розслідуванням журналістів, він проживав у тому ж житловому комплексі, де мешкала і його екскохана з сином Давидом.

Окрім того, експару помітили разом на прогулянці в Ужгороді.

Зазначимо, що пізніше журналіст Михайло Ткач запитав у Миколи, який розлучився перед відкриттям декларацій, чи справді його розірвання шлюбу є фіктивним.

Це неправда. Це особисте запитання, вони не стосуються моєї роботи. Не хочу на них відповідати.- заявив депутат.

Безумовно, таке припущення вимагало коментарів від самого Миколи.
Отож, на уточнююче запитання журналістів щодо спільного проживання із Аллою в Ужгороді, скандальний депутат зазначив, що досить некоректно запитувати його про такі речі.

Будь-які стосунки з моєю родиною і моїм сином, це, по-перше, з вашого боку некоректно (питати ), бо моя дитина в Україні, вся родина в Україні, і всі зрозуміло де, але я публічна особа, я займаю дуже українську позицію і захищаю свою країну як вмію.

Я хочу сказати, в мене неповнолітня дитина без охорони, і тому, якщо ви будете часто це демонструвати, де живе і як живе, на вашій совісті можуть бути питання, по'вязані з його безпекою,

– підкреслив депутат.

Читайте також: Олівія Родріґо на своєму концерті влаштувала акцію проти заборони абортів

Окрім того, Микола заявив, що не знає, хто володіє ужгородською квартирою, в якій мешкає Алла та його син. Тищенко переконує, що за оренду житла платить не він.
скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: news.hochu.ua  Переглядів: 137


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook