лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Ілона Гвоздьова обурилася замовниками, яких відлякує її цінник

Ілона Гвоздьова обурилася замовниками, яких відлякує її цінник
Хореографка Ілона Гвоздьова, яка займається танцями вже понад 15 років, поскаржилася на обезцінювання своєї роботи.

В Instagram Ілона натякнула на замовників, яких лякає вартість її послуг, і закликала поважати себе і свій труд."Обезцінювання – масова поширена тенденція нашого суспільства.

Тобі 35, ти універсальний артист, маєш понад 15-річний досвід роботи, як педагогічної, так і виконавської майстерності, багаторічний досвід участі у багатьох телевізійних шоу, досвід роботи в організацііі та проведенні танцювальних фестивалів і розважальних заходів, майстер-класи, спікерство, тощо.

Ти практично все свідоме життя вкладала великі кошти, час і титанічні зусилля на отримання освіти, здобуття досвіду, визнання і свого імені, тощо.

Звісно,більшість людей залюбки готові слухати твою історію успіху успішного, допоки мова не йде про оплату твоєї роботи!", - розказала Гвоздьова.
Ілона згадала свій нелегкий шлях

"Не раз чула від організаторів, замовників і клієнтів "Х", що ми дуже вами надихаємось, ви така неймовірна і так далі, ми б хотіли запросити вас в жюрі чи займатися індивідуально, чи запросити виступити на корпоративі, дати клас, знятися в кліпі чи підтримати вокаліста тощо!
Але почувши ціну за роботу - ентузіазм і бажання зникало на очах і відразу відчуваєш негатив в свій бік.
Бо відповідь приблизно така, ми не думали, що це стільки коштує, це ж просто танці, просто посидіти день в жюрі, просто станцювати перед гостями на весіллі, просто поставити весільний чи випускний танець, просто годинку позайматися зі мною, все ж просто", - поскаржилася Ілона.
Хореографка брала участь в багатьох відомих шоу

"Але в це таке собі "просто" вкладене все моє життя, мій труд, мої гроші, мій час і мій досвід!
Тож, любі мої, якщо відчуваєте, що вас знецінюють, шукайте опору в собі, не давайте нікому зіпсувати ваші мріі, прагнення і досягнення.

Шануйте і плекайте свої досягнення, свої почуття, свої погляди, свої цінності. І фільтруйте своє оточення.

Читайте також: Переможниця “Міс Всесвіт Україна”-2022 Вікторія Апанасенко вразила новою фотосесією

Якщо немає можливості дистанціюватися – ігноруйте сказане ними", - порадила підписникам і колегам танцівниця.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: toneto.net  Переглядів: 235


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook