лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Ілона Гвоздьова розповіла про життя біженців в Італії

Ілона Гвоздьова розповіла про життя біженців в Італії
Роботу та житло знайти дуже важко.

Український хореограф Ілона Гвоздьова, яка нещодавно розповіла про сім'ю, яка прихистила їх в Італії, у відвертому інтерв'ю Dorotye поділилася подробицями свого життя в іншій країні.

За словами танцівниці, в Італії "не все так яскраво, як можна побачити в новинах". Забезпечують безкоштовним житлом і трохи їжею, також обіцяють соціальні виплати.

Ілона Гвоздьова подала заяву на тимчасовий захист, але вже пройшло десять днів, і їх досі не зереєстрували."Нас все переносять і переносять на наступний тиждень. То в них не працює система, то в них якийсь збій. Може це нам так везе, а може й усім українцям", - каже хореограф

Також Ілона Гвоздєва розповіла, що знайти роботу українцю дуже важко без знання італійської, або як мініму розмовної англійської.

"Роботи, м'яко кажучи, немає. Ніхто з італійців не поспішає вам її давати. Якщо ви не знаєте італійської мови, не зможете працювати навіть прибиральницею. Крім того, за вам має поручится якійсь італієць, який чітко скаже, що це надійна людина, дасть якусь протекцію", - розповідає Ілона Гвоздьова

Така ж ситуація і з житлом. Щоб арендувати за гроші квартиру, має бути той, хто підтвердить, що вам можна довіряти. До того ж знайти житло на місяць-два дуже-дуже важко. Всі здають від трьох до шести місяців мінімум. Мінімальна вартість аренди житла в Італії 400-500 євро, і це без комунальних послуг та інтернету

Також треба враховувати витрати на продукти, зокрема на двох дорослих и двох дітей в середньому йде від 10 до 15 євро на день. Наприклад. молоко коштує більше 2 євро.

Але в Римі є церкви, які допомагають продуктами біженцям, а також надсилають гуманітарну допомогу в Україну.

В Італії також безкоштовно роблять тести на ковід і вакцинують, в тому числі дітей з 5 років. Вакцінацію ніхто не нав'язує, але без неї неможливо піти в дитячий садочок та школу.

Читайте також: Ілона Гвоздьова розповіла про доброту сім

Роботу в Італії Ілона Гвоздьова не шукає. Вона планує жити на зарплату викладачки КНУКіМу й радіє з того, що за кордоном можна розраховуватися картками українських банків.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 1 916


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook