лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Олена Кравець відверто розповіла, чому не спілкується з кумами Зеленськими

Відома українська комедіантка і телеведуча Олена Кравець розповіла про зміни свого колишнього керівника із "Кварталу 95" і нинішнього президента України Володимира Зеленського.

За словами акторки, вона бачить у гарантові "утомлені очі, але непокірну душу та дух". Кравець зізналася, що думає про Зеленського, а також його дружину Олену кожного дня.Про це зірка розповіла в інтервʼю для YouTube-проєкту ТСН "Наодинці". Вона також згадала дітей президентського подружжя, зауваживши, що вже давно їх не бачила, хоча під час роботи в "Кварталі" Саша та Кирило буквально росли на очах акторів студії.

"Не було дня, щоб я не думала про Володимира Зеленського та Олену. Це перманентний мій стан. Я весь час, ну, не кожну секунду, але весь час думаю про нього, тому що контекст будь-якого дня пов'язаний із тим, що відбувається в країні, яку він очолює. І я не розумію, і не можу усвідомити це нелюдське навантаження, яке доводиться витримувати йому та його родині", – зізналася Кравець.

Акторка зауважила, що вже дуже давно не спілкувалася ні з президентом, ні з першою леді, хоча дружить з ними уже понад 29 років.

"Я навіть не знаю, який зараз вигляд мають їхні діти. Яких я бачила, вони росли на наших очах – Сашка з Машкою (старша донька Олени Кравець – ред.). Кирило з такими великими очима, такий класний.

Я не знаю, який вони зараз мають вигляд, тому що їх немає в соцмережах. І це безпека, я розумію. Я не знаю, як вони, і я не можу це дізнатися, тому що я не маю доступу", – поділилася артистка.

Кравець усвідомлює, що може в будь-який момент написати повідомлення Володимиру Олександровичу та поцікавитися, зокрема, про дітей. Утім, Кравець розуміє, що це може бути недоречним через велике навантаження на президента, тож старається "вберегти його мозок, бо він і так отримує багато повідомлень".

"Я коли дивлюся на нього в цих щоденних зверненнях, мені іноді здається, що я відчуваю його стан. Я сподіваюся, що він хоча б іноді, хоча б через дітей, може усміхнутися і посміятися. Тому що це людина, яка раніше постійно це робила.

Я сумую, дуже сумую. І за минулим, і за їхньою родиною. Часто собі уявляю, як ми зустрінемося після перемоги. Мені здається, я буду його дуже довго обіймати.

Я спочатку буду його дуже довго обіймати, потім Олену. Мені здається, що я просто не відпущу його. Накопичилося обіймів", – з теплом поділилася Кравець.

Акторка уявляє, як під час її сильних обіймів колишній керівник казатиме: "Ну, Малю". Кравець пояснила: "У мене Маля – прізвисько таке".

Як писав OBOZ.UA, раніше Кравець також розповідала, що у подружжя Зеленських завжди був особливий звʼязок – вони мали власний "мікрокосмос" і ніколи не втрачали романтики в стосунках.

Читайте також: Продюсер Полякової розповів про її гонорари під час війни

Повномасштабна війна, як зауважила колишня зірка студії "Квартал 95", сильно змінила дружину президента. Про це вона розповіла з нагоди 46-річчя першої леді.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: toneto.net  Переглядів: 129


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook