лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Олена Кравець приголомшила тим, як її 5-річний син відреагував на російське вторгнення

Олена Кравець приголомшила тим, як її 5-річний син відреагував на російське вторгнення
Актриса і ведуча зізналася, що спочатку боялася говорити з дітьми про повномасштабну війну.

В ефірі каналу "Дом" Олена Кравець розповіла, як її молодший син визначив причини російської агресії. Зворушливими спогадами зірка поділилась у розмові з міністром закордонним справ України Дмитром Кулебою, який став гостем прем’єрного випуску авторського проєкту "Тихий вечір з Оленою Кравець".

У розмові з Дмитром Кулебою про його дітей, і те, як вони адаптувалися до війни, Олена Кравець пригадала власні розмови з дітьми на початку війни."Я намагалась якось це їм повідомити. Я не знала, чи можна і як про це говорити, чи не травмує це їхню психіку. Тоді вирішила якось підбирати речення, слова. Діти знали, що йде війна. Так, вони, можливо, не встигли перелякатись, бо чоловік нас одразу вивіз. І потім вже, коли ми приїхали на Захід України, син мій, Ваня, якому тоді ще 5 років було, каже: "Мамо, а росіяни напали на нас, тому що їм дуже не подобається, що ми класно живемо?". Я відповіла, напевно так теж можна сказати. А він мені: "Ну, так могли б спитати, як ми це робимо. І все…" І така, знаєте, це істина. Я там розревілася, щоб він не бачив. А потім я і сльози перестала приховувати", — говорить Олена Кравець.

Дмитро Кулеба у свою чергу зауважив, що син ведучої цілком правий, і дуже точно визначив одну з причин, чому росія розв’язала цю війну.

Читайте також: 19-річна дочка зірки "Кварталу 95" Кравець оприлюднила знімки у вільній сорочці

"Це тому, що вони зрозуміли, що жодним іншим шляхом вони не можуть зупинити відрив України в добробуті і в економічному розвитку від того, що є в Росії. І Ваша дитина, Ваш син, не знаючи цього контексту, абсолютно точно все відчув", — підкреслив міністр закордонних справ України.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 168


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook