лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Дружина Бабкіна виставила фото тату між грудьми та й поділилася думками

Дружина Бабкіна виставила фото тату між грудьми та й поділилася думками
Сніжана Бабкіна присвятила свій новий пост вибору й притягуванню неприємностей.

Друга половина й директорка харківського музиканта Сергія Бабкіна Сніжана уважає, що "так важливо хоч інколи уважно подивитися на своє життя". Саме такими словами вона почала свіжий пост в інстаграмі.До публікації жінка додала власну світлину в кучерявому образі з глибоким декольте. Між грудей Бабкіної на знімкові виглядає татуювання.

У підписі Сніжана уточнила, на що саме в житті потрібно звернути увагу:

"На події, що з тобою відбуваються. На людей, які тебе оточують і їхні вчинки стосовно тебе. На кожен свій день… Усе це – для тебе! І показує те, у що ти нині віриш".


Далі Сніжана Бабкіна описала два варіанти подолання неприємностей:

"Часто ми можемо помітити, що неприємні події у нашому житті повторюються, забираючи до останньої краплі наші сили й енергію. І ми завжди маємо вибір: піти в страждання, поєднуючись зі своєю внутрішньою жертвою й водночас нічого не змінити, а навпаки – посилити (неприємні події далі притягуватимуться, бо душа вимагає очищення! І вона щоразу вам це показує, завдяки таким труднощам). Або зрозуміти, яке наше внутрішнє правило, установка, переконання притягує ці ситуації. І вилучити "цю книжку з нашої бібліотеки", розриваючи цей цикл".

Підсумувала публічне звернення менеджерка гурту 5'nizza відомим твердженням про те, що усьому свій час:

Читайте також: Сніжана Бабкіна похвалилася, в який субтропічний рай відвіз її чоловік

"Усе відбувається в міру готовності. Геть усе. І очищення. І розвиток. І прощення…", – зазначила Сніжана.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 36


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook