лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

За які кошти живе Маша Єфросиніна в час війни

Українська ведуча Маша Єфросиніна втратила заробіток через війну. Вона зізналась, з яких проєктів отримує кошти й куди їх витрачає.

Війна внесла корективи в усі сфери життя українських зірок, зокрема й у їхні гонорари та заробіток. Маша Єфросиніна зізналась, як вона заробляє під час війни.

В інтерв'ю знаменитість спростувала інформацію про те, що вона отримує зарплату як почесний Посол ООН. "Ніколи не отримувала за це гроші. Ніхто у всьому світі не отримує гроші за цю посаду. Тут ніколи не йшлося про гроші".Маша Єфросиніна пояснила, що зараз живе на збереження, бо добре заробила у 2021 році. Зараз її дохід з ютуб-каналу здебільшого йде в інвестиції, аніж зарплату.

"YouTube приніс мені гроші за ці 9 місяців кілька разів. Але я їх реінвестую далі. Іноді виходжу в мінус, деколи в нуль. Ці кілька разів я заробила і вони компенсували те, що я витратила раніше. Немає ні реклами, нічого", – сказала ведуча.

Читайте також: Маша Єфросиніна розповіла, що має трапиться, щоб світ пробачив росіян

"Я живу зараз на збереження. Те, що я заробила до великої війни, а заробила я непогано, в мене були контракти. На даль під час війни вони перервалися всі. Всі мої контракти на стопі".скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 805


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook