лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Наталка Денисенко розповіла, як відмовляла чоловіка від служби у ЗСУ

Наталка Денисенко розповіла, як відмовляла чоловіка від служби у ЗСУ
Акторка зізналася, що відповів їй Андрій Федінчик, коли вона просила його залишитися вдома.

Відома українська актриса Наталка Денисенко розповіла у новому випуску ЖВЛ про свого чоловіка Андрія Федінчика, який з початку повномасштабного вторгнення служить у ЗСУ.

Наталка зізналася, що не хотіла відпускати чоловіка на війну, просила його залишитися з нею та сином."Я йому телефонувала і сказала: "Ти взагалі можеш відмовитися?". Плакала… І він мені сказав одну річ тоді, і більше я такого не робила. Він каже: "Наташо, припини мене деморалізувати. Це моє рішення – стати на захист своєї країни. Ти маєш мене підтримувати, а не казати, що ти пішов, мене залишив. Припини так робити. Я не хочу більше з тобою на цю тему говорити", — поділилася зірка.

Також Денисенко додала, що зараз розуміє, що її дружину необхідно виплескувати гнів, і у нього це вийшло на полі бою.


"Полігони, стрільба. Він мені показував відео з навчань – це страшно. Після цих навчань він такий радісний. Можливо, йому просто в житті потрібні такі штуки: коли ти у стресових ситуаціях, коли ти виплескуєш оцей адреналін, гнів", — зізнається актриса.

Також Наталка розповіла про своїх батьків, які перебували у Чернігові, які нещадно обстрілювали російські війська. Мамі актриси були потрібні ліки, а в місті вони закінчувалися. Пізніше Денисенко змогла допомогти рідним та евакуювати їх.

Читайте також: Наталка Денисенко розповіла, чому не їде працювати за кордон

"Моя мама ще тільки після лікарні була, і вони сиділи у підвалі, і потрібні були антибіотики, а вже нічого не було в аптеках. Зі світлом були перебої, зі зв'язком теж, потім закінчилася вода. Мої батьки не хотіли виїжджати. От типу: "Ми будемо тут". Це було морально найжахливіше", — згадала Наталка.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 1 692


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook