лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Дружина Остапчука розповіла, куди переїхала з України

Дружина Остапчука розповіла, куди переїхала з України
Христина Горняк вирушила до одного з європейських міст.

Чутки про розлучення телеведучого Володимира Остапчука та його дружини Крістіни Горняк продовжують активно обговорюватись у Мережі. Офіційно пара їх не підтверджує, проте вони давно не з'являються разом і не публікують спільні фото.



Нещодавно стало відомо, що Христина переїхала жити до одного з європейських міст, і залишиться там до весни. Про це вона повідомила у своєму Інстаграмі.


"Хочу до весни точно. Тут буваю часто, тому в мене з'явилось тут житло, бо бути у подруги постійно незручно. Але ми дуже поряд, 3 хвилини пішки. Тому я намагаюсь якось зрозуміти це місто більше зсередини. А також з'явилась така можливість пожити у Європі тимчасово", — написала Христина.

Читайте також: Екс-дружина Остапчука відповіла на його скандальну заяву про крадіжку та брата-злочинця

Також дівчина зазначила, що жити вона хоче лише в Україні й далі допомагатиме українській армії.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 196


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook