лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Елеанор Томлінсон, зірка серіалу "Полдарк", влаштувала казкове весілля в англійському стилі

Елеанор Томлінсон, зірка серіалу "Полдарк", влаштувала казкове весілля в англійському стилі
30-річна зірка британського серіалу "Полдарк" та фільму "Джек — підкорювач велетнів" вийшла заміж за гравця у регбі.

Елеанор Томлінсон влаштувала казкове весілля у відомому англійському маєтку Юрідж у Котсуолдсі, який славиться своїми ідилічними краєвидами. Про це пише Daily Mail.

Актриса, яка неодноразово з'являлася на екрані у весільних образах, для свого власного весілля вибрала елегантне вбрання від італійського весільного бренду Pronovias, діамантові прикраси від De Beers та туфельки зі стразами.


Оуен, який щойно залишив регбійний клуб "Ковентрі", сказав своїм шанувальникам, що це був "найщасливіший день у його житті".



Розповідаючи про свою сукню в інтерв'ю журналу Harper's Bazaar, Томлінсон зізналася, що вона була такою пишною, що зайняла все заднє сидіння в машині.

Читайте також: Донька Полякової Маша видала сімейну таємницю - Оля її виховувала жорстко

Але тільки обираючи її, вона сумнівалася, чи підійде вона для її англійського весілля. Але вибір їй допоміг зробити її брат, який просто розчулився і розплакався, побачивши її у вінчальному вбранні.
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: focus.ua  Переглядів: 343


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook