лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Маша Єфросиніна розповіла про довгоочікуваний секс із чоловіком у Варшаві

Маша Єфросиніна розповіла про довгоочікуваний секс із чоловіком у Варшаві
Маша Єфросиніна поділилася тим, як пройшла її зустріч із чоловіком у Варшаві, коли він приїхав туди за гуманітарним вантажем.

Оля Полякова та Маша Єфрсініна зустрілися знову, щоб зняти для своїх шанувальників новий випуск шоу "Взрослые девочки". Цього разу знаменитості не мали певної теми і просто відповідали на запитання українців.Насамперед, телеведуча та співачка уточнили, що старанно вчать українську мову, але поки що не можуть повною мірою перейти на неї у звичайному житті, тому поки що випуски будуть російською.


Маша Єфросиніна поділилася тим, як пройшла її зустріч із чоловіком. Тимур приїхав до неї до Варшави за гуманітарним вантажем. Наразі чоловік проходить навчання у добровільному батальйоні. Телеведуча зізнається, що був момент певної незручності, адже Тимур мав свої справи, Маша мала німецький побут, а не бачилися вони цілих 2,5 місяці. Але це все пройшло.

Оля Полякова зазначила, що питання про зустріч з чоловіком українці поставили не для того, щоб почути про складнощі, а для того, щоб дізнатися, чи був у Маші нарешті інтим з чоловіком.

Читайте також: Маша Єфросиніна розплакалася, коли показала символічний подарунок від чоловіка

"Так, був ... Прекрасний ... С*кс, який все налагодив. Мало того, виявляється, що через 20 років відносин він може бути дуже новий, тому що ви дуже один за одним скучили. Тому що з'ясувалося, що на 2,5 місяці ви не розлучалися з чоловіком ніколи і в цьому є певна краса" , - зізналася Єфросиніна з солодкою посмішкою.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: sport.znaj.ua  Переглядів: 839


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook