лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Монатік розповів, чому не пішов служити в ЗСУ

Співак Монатік ще до 24 лютого поїхав за кордон і наразі не повертався в Україну. Він хотів йти воювати, однак дружина наполягала, щоб був поруч з нею та дітьми.

Про це Монатік розповів під час розмови з ведучим Славою Дьоміним.Чимало колег артиста відправили дружин і дітей за кордон, а самі взяли зброю в руки та стали на захист держави. Монатік чотири місяці війни провів за кордоном. Там він виступав на благодійних концертах, був разом з сім'єю.

"Я багато дискутував з дружиною, бо ми завжди обговорюємо всі питання. Я казав: "Як це? Усі зараз воюють. Я мушу їхати". Але поруч були діти. І вона казала: "А сім'я? А як нам бути? Як ти нас під час війни залишиш? Що нам робити?", – поділився співак.

Сім'я завжди означала для Монатіка дуже багато, він прагнув, щоб рідні були спокійні: "Хотів, щоб їм було добре. Сам ламався на частини".

Монатік телефонував знайомим, які пішли на фронт. Оскільки в артиста взагалі немає досвіду у військовій справі, то у відповідь чув: "Дімо, тебе тут ще не вистачає з твоїм військовим досвідом".

Читайте також: Андрій Данилко пояснив, чому не може воювати

"Я не можу уявити, що когось убиваю. Я готовий виходити на артфронт", – сказав Монатік.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 1 328


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook