лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Ганна Різатдінова вперше розкрила подробиці особистого життя

Ганна Різатдінова вперше розкрила подробиці особистого життя
Українська чемпіонка поділилася, як переживає розлуку із коханим у період війни.

Гімнастка Ганна Різатдінова розповіла про вимушену розлуку з коханим і розкрила подробиці нового кохання, історія якого почалася рік тому. Подробиці особистого життя українська чемпіонка поділилася в інтерв'ю програмі "Зірковий шлях".Війна застала Ганну Різатдінову за межами України. Гімнастка якраз вирушила до Європи з майстер-класами. На якийсь час чемпіонка все ж повернулась додому, забрала сина, побачила невтішні реалії життя в рідній країні та виїхала до родичів у Болгарію. Зірка зізнається – цей час є для неї надважким, адже в Україні залишився її коханий чоловік.

"Я багато плакала і дуже переживала. Розумієте, я довго чекала своє особисте щастя, і ось воно нарешті є, але мій хлопець залишився в Україні. Його обов’язок допомагати ЗСУ. Розрив з ним мені дався дуже важко, мій психологічний стан дуже пригнічений, як і більшості жінок, які переживають подібну ситуацію", — поділилась художня гімнастка Ганна Різатдінова.

Зірка українського спорту зізнається – нове кохання прийшло до неї неочікувано. Це сталось рік тому.

"Ми почали спілкуватись у соціальних мережах. Він мені написав, а потім допомагав відкривати академію. Все почалося зі спілкування про роботу, але вже після першої зустрічі я зрозуміла, що це він. Подзвонила мамі і сказала, що знайшла свого чоловіка. Вона ще здивувалась, як таке можливо після першої зустрічі, це навіть не побачення було", — розповіла гімнастка.

Ім’я та род діяльності свого обранця Ганна поки не розголошує. Вважає, що поки війна – це не на часі.

Читайте також: Анна Різатдінова повернулася в Україну, щоб обійняти коханого

"Все закінчиться, ми повернемось, і тоді, я думаю, буде справжнє українське весілля. Я дуже цього хочу, але після перемоги. Пропозицію мені поки не зробили. Ми такі діячі… багато планів. Але під час війни вже були думки розписатись в Україні. Але це поки тільки думки", — коментує Різатдінова.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 769


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook