лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Анатолій Анатолич повернувся у Києв після того, як втік до Франції через війну

Анатолій Анатолич повернувся у Києв після того, як втік до Франції через війну
Український телеведучий повернувся до столиці, щоб продовжити роботу.

У середині березня, виїхавши з України до Франції, український телеведучий Анатолій Анатоліч натрапив на хвилю хейту. Як багатодітний батько, він зміг виїхати у воєнний час та оселитися з дружиною та дітьми у маленькому французькому містечку, звідки виступив на інформаційний фронт.Проте через кілька місяців телеведучий повернувся до столиці, щоб продовжити роботу. Телепрограма "Ранок з Україною", ведучим якої є Анатолій Анатолич, повернулася до роботи на студії. Тому журналіст був змушений залишити сім'ю у безпеці та самостійно повернутися до України.

Як повідомила дружина телеведучого на своїй сторінці в Instagram, у Києві він не лише повернеться до роботи у прямих ефірах зі студії, а й допомагатиме розчищати завали на Київщині. Наразі Анатоліч приєднався до батальйону будівельного проєкту "Добробат", що розчищає результати дій окупаційної армії РФ у Київській, Чернігівській та Сумській областях.

Читайте також: Анатолій Анатоліч поставив хрест на Собчак та інших журналістах

"Зруйновані будинки і міста ми точно відбудуємо! Коли ми тільки почали виходити в ефір "Ранку з Україною" я пообіцяв глядачам, що буду долучатись до відбудування країни. І ось я знайшов проєкт "Добробат" – це добровольчий будівельний батальйон, який виїжджає розчищати завали по Київській, Чернігівській та Сумській областях. Наразі до нього долучилось 27000 добровольців, але це лише початок! Ми з Лілією Ребрик теж долучимось, будемо допомагати особисто і розповідатимемо своїм підписникам! Це зараз надзвичайно важливо", — прокоментував Анатоліч.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 1 144


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook