лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Маша Єфросініна з Олею Поляковою в шоу "Взрослые девочки" (ВІДЕО)

Маша Єфросініна з Олею Поляковою в шоу "Взрослые девочки" (ВІДЕО)
Маша Єфросиніна зізналася, як посмажила картоплю і під час готування вона стояла мокра в жаху, згадуючи, як це робила її мама.

З початку війни, яку почала росія на території України багато людей переоцінили для себе купу речей і змінилися внутрішньо, навіть у дрібницях.Прокинулася любов до своїх рідних міст і небажання їхати за кордон, захотілося носити вишиванки і кутатися в український прапор, нестерпно стало потрібно співати україномовні пісні до втрати голосу...

Про дрібні зміни всередині себе розповіли і Маша Єфросініна з Олею Поляковою в рамках проєкту "Взрослые девочки", де вони обговорюють проблеми, знайомі кожній жінці.


Телеведуча зазначає, що раптово почала готувати. Оля Полякова ж відповідає, що перестала це робити, чим дуже здивувала Єфросиніну. "Королева ночі" дуже любить готування і займалася завжди ним в задоволення, щоб заспокоїти себе і підняти настрій. Але з початку війни все змінилося.

"Щось зі мною абсолютно жахливе сталося... Це була моя віддушина, моя творчість... Я була в депресії, а діти пластівці тиждень їли... Я зварила борщ, а він лайно, я спекла курку, а вона лайно... І я не розумію, що зі мною сталося... Коли я була сповнена всередині, то я в їжу давала якусь енергію, те, що робило цю їжу смачною... А зараз я готую лайно лайнове, діти не хочуть це їсти... Про борщ сказали, що лайновіше за це не їли... Я 2 рази пекла паски і нічого у мене не вийшло",- зізнається Оля.


На логічне запитання Єфросиніної про те, що вони їдять, Полякова відповідає, що її донька Маша почала готувати.

"Почала готувати, всіх годувати... А я що? А я поїхала гімни співати",- видала артистка.

Читайте також: Оля Полякова раскрыла секрет хлеба, от которого она не толстеет

Маша ж розповіла, як посмажила картоплю і її діти попросили добавки. Але під час готування вона стояла мокра в жаху, згадуючи, як це робила її мама. Але на допомогу Єфросиніній теж прийшла її донька Нана, яка почала готувати і робити салати.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: sport.znaj.ua  Переглядів: 244


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook