лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Олена Фроляк висловилася про Собчак та Дудя

Олена Фроляк висловилася про Собчак та Дудя
Ведуча в черговий раз пояснила, чому українці не мають виправдовувати "хороших росіян".

Українська телеведуча Олена Фроляк категорично виступила проти намагання Ксенії Собчак, Юрія Дудя та Катерини Гордєєвої показати "хороших росіян". В інтерв'ю для YouTube-канала Аліни Доротюк журналістка підкреслила, що ці діячі, продовжують замовчувати правду про війну і не кажуть, як безжально армія РФ вбиває українців та знищує домівки мирного населення."Дуже багато просунутих розумних росіян говорять про все, тільки не кажуть фразу головну — росіяни вбивають", — зауважила Фроляк.

З початку війни чимала кількість росіян обрала позицію жертв, переконуючи суспільство, що це не вони вирішили розпочати повномасштабну війну, а верховне керівництво, яке вони "не обирали". І коли деякі російські діячі відкрито виступають проти війни, інші просто намагаються знайти собі виправдання. Більш того, деякі з них просувають ідею, що у нинішньому геноциді українського народу винні обидві країни.

Наводячи приклад Олена Фроляк зауважила на інтерв'ю Ксенії Собчак з Нікою Білоцерківською, коли у відповідь на слова "росіяни напали на українців" журналістка почала виправдовуватися словами "там також з того боку".

Читайте також: Олена Кравець з "Квартал 95" довела українців до мурашок пронизливими словами

"Що з того боку? З того боку країна, яка хотіла жити та розвиватися так, як вона хотіла... Не хочу я більше їх слухати. Хоча вона розумна, освідчена, просунута, теж не сказала головної фрази, що це війна проти українців", — прокоментувала телеведуча.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 1
Джерело: tochka.net  Переглядів: 902


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook