лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Дженніфер Гарнер відреагувала на заручини Бена Аффлека

Колишній чоловік заздалегідь підстелив соломки.

Черговий раунд розслідувань особистих справ сторонніх людей провело видання E! News. Вони знайшли джерело, яке передав слова колишньої дружини Бена, Дженніфер Гарнер.



Як повідомляє це джерело, Дженніфер цілком рада за свого колишнього чоловіка. Більше того, він вчинив як справжній чоловік і заздалегідь попередив і колишню дружину, і дітей про те, що збирається пропонувати Джей Ло. Вже тут у відповідальності йому не відмовиш.

Читайте також: На пальці Дженніфер Лопес помітили заручальну каблучку з діамантом

Гарнер вийшла заміж за Аффлека в 2005 році і за 13 років подружнього життя встигла народити 3 дітей, опіку над якими пара ділить разом. Нехай чутки мовили про те, що їх сварка сталася через передбачуваний роман Аффлека з нянею сім'ї, Дженніфер завжди повторювала — ця ситуація не стосується справи.
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: popcornnews.ru  Переглядів: 838


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook