лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Дружина Кличка виставила на аукціон символічну річ із власного гардеробу, щоб зібрати гроші для України

Дружина Кличка виставила на аукціон символічну річ із власного гардеробу, щоб зібрати гроші для України
Поки Віталій Кличко стоїть на охороні міста Київ, його дружина веде війну у тилу. Наталя Кличко всіма силами привертає увагу світу до того, що відбувається на території України. Вона збирає кошти на допомогу біженцям, закликає закрити небо над Україною, виступає на концертах, а тепер вирішила продати особисті речі, щоби заробити грошей для своєї країни.

Дружина Віталія Кличка виділила із власного гардеробу джинсову куртку. Вона звернулася до німецької художниці Тіни Райхель, щоб вона розмалювала її, зобразивши український прапор та значок миру."На добру справу!!! Буде виставлена з аукціону джинсова куртка Наталії Кличко. Символ миру та свободи України. Людина, яка запропонує найвищу ціну, отримає мою джинсову куртку, намальовану та підписану дивовижною художницею. Після того як її буде продано з аукціону, я особисто її підпишу", - зазначила дружина Віталія Кличка.

Аукціон триватиме до півночі неділі, 10 квітня, а 100% доходів підуть для підтримки українців, біженців та гуманітарної допомоги.

Читайте також: Дружина Андрія Шевченка розповіла, як їхній 17-річний син підтримує Україну

Ставку можна зробити, надіславши суму, яку ви бажаєте виділити за куртку на пошту Наталії luna.soundofsilence@gmail.com.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: today.ua  Переглядів: 345


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook