лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Син Тіни Кароль допомагає українським біженцям у Польщі

Син Тіни Кароль допомагає українським біженцям у Польщі
Син співачки Тіни Кароль, 13-річний Веніамін, проводить шкільні канікули у Польщі, де активно допомагає українським біженцям. Він сам вирішив допомагати своїм співвітчизникам, які вимушено залишили свої будинки в Україні та переїхали до Польщі у пошуку притулку.

На центральному Варшавському вокзалі Веніамін зустрічає сім'ї, які приїхали з України, та пригощає дітей солодощами, які він купив за свої кишенькові гроші, зекономлені під час навчання у Лондоні.
До канікул син Тіни Кароль у Лондоні також брав участь у акції зі збирання грошей для українських біженців. Він танцював гопак в українському культурному центрі, де зібрали три тисячі фунтів. Гроші передали до Британського фонду допомоги постраждалим від війни в Україні.


Відомо, що Тіна Кароль також знаходиться у Польщі. Вона переїхала сюди після початку війни, і одразу почала займатися волонтерською роботою. Батьки Кароль залишились в Україні.

Читайте також: Дружина Андрія Шевченка розповіла, як їхній 17-річний син підтримує Україну

Артистка створила у Польщі інформаційний штаб, щоб висвітлювати світові правду, що відбувається на території України. Також вона організувала мирний марш у Варшаві проти війни Росії під гаслом "Матері закликають: перестаньте стріляти у дітей!

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: today.ua  Переглядів: 1 231


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook