лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Ксенія Мішина не побачила випадковостей у війні проти Росії

Ксенія Мішина не побачила випадковостей у війні проти Росії
"Холостячка" Ксенія Мішина заглибилася у психологічний аналіз того, що відбувається в Україні.

"Холостячка" Ксенія Мішина поділилася думками про війну, та закликала всіх українців налаштуватися на майбутнє для України, через призму кохання та краси.Останні новини з Бучі, Ірпеня, Гостомеля перетворили українців на один великий жмуток болю та ненависті до істот, які могли таке здійснити. Ксенія Мішина, у своєму Instagram поділилася думками щодо того, що і чому відбувається з нами.


Ксенія заглиблюється у роздуми, відсікаючи особисте, та робить висновок, що наша планета це Чистилище для душ.

"Чистилище. Це я про нашу планету... Про те, де знаходяться наші душі. Про те, де знаходяться наші душі. Щодня ми отримуємо досвід… Він може бути різним і мати різні обсяги та значення. І хтось обирає дорогу деградації, а хтось зростання. І йдучи цією дорогою у кожного є кошик під назвою карма і щодня ти його поповнюєш, або очищаєш, проходячи різні уроки. До речі очищення карми відбувається через страждання чи тяжку роботу над собою, над своєю духовністю".

Ксенія зізналася, що останнім часом постійно шукає відповідь, чому за що і заради чого відбувається ця війна.

"Я знаходжу відповідь у глобальному, глибинному і важкозрозумілому. Немає в нашому світі випадковостей. Насправді все так, як має бути... І якщо ви запитаєте чи є у нас вибір — ні. Точніше він тільки в нашій реакції на те, що відбувається і говорячи про війну — це як портал до нового, процвітаючого життя для України. Тільки на жаль з дуже високою ціною.

Читайте также: Єфросиніна після знімків із Бучі звернулася до "раболепського начиння Путіна" Баскова

Також Ксенія вважає, що ми і Україна змінили хід історії, та тепер ми маємо сконцентрувати думки у вектор кохання, побудови красивішої та незалежної країни, якою буде пишатися кожен українець.

скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: sport.znaj.ua  Переглядів: 576


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook