лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Як зменшити негативний вплив сидячої роботи

Нове дослідження від учених із Колумбійського університету ще раз підтвердило користь регулярних перерв на роботі. Короткі п'ятихвилинні прогулянки здатні запобігти розвитку наслідків від такого способу життя.

Мільйони дорослих проводять занадто багато часу за робочим столом або перед екраном, і експерти давно радять їм менше сидіти, більше рухатися.

Але якщо цілями є зниження артеріального тиску, зниження рівня цукру в крові та покращення настрою, який мінімум рухів допоможе виконати роботу?За даними вчених, перерви на прогулянку кожні пів години роботи сидячи допомагають контролювати рівень артеріального тиску та цукру крові. А ще покращують настрій та загальне самопочуття.

"М'язи можуть відігравати важливу роль у регулюванні рівня цукру в крові та холестерину, але для цього їх потрібно використовувати та скорочувати", — сказав співавтор дослідження Кейт Діас.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) давно попереджає людей про те, що нестача фізичної активності буквально вбиває. До 85% людей у ​​світі ведуть переважно сидячий спосіб життя і близько двох мільйонів людей на рік помирають від наслідків такого вибору.

Читайте також: Незначні зміни в харчуванні покращать здоров'я та врятують планету

Щоб уникнути розвитку хвороб серця та судин, лікарі радять більше рухатися. Причому будь-яка активність краща, ніж нічого. Але бажано дотримуватись орієнтирів ВООЗ – 150–300 хвилин активності помірної інтенсивності на тиждень.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 32


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook