лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Спростували ще один міф про добавки з риб'ячим жиром

Вчені не підтвердили, що використання добавок з риб'ячим жиром – джерело омега-3 жирних кислот – не запобігає розвитку депресії.

Зазвичай експерти рекомендували добавки омега-3 для зменшення рецидиву депресії у деяких пацієнтів з високим ризиком, але якихось даних щодо використання цих добавок для профілактики депресії у населення загалом у вчених не було. Крім того, дослідження на цю тему, які проводилися раніше, давали неоднозначні результати.Дослідники вирішили перевірити потенціал щоденних добавок вітаміну D та/або омега-3 для запобігання депресії. Загалом 18 353 дорослих у віці 50 років і старше без депресії на початку дослідження протягом понад п'яти років у випадковому порядку отримували добавки вітаміну D та/або омега-3 або відповідних плацебо.

Омега-3 не зменшує ризик депресія

"У деяких людей, як і раніше, є медичні причини для прийому добавок з омега-3. Наприклад, все частіше виявляється, що риб'ячий жир корисний для лікування запальних станів, а також для лікування існуючих депресивних розладів у деяких пацієнтів з високим ризиком. Однак наші результати показують, що немає причин приймати добавки з риб'ячим жиром виключно для запобігання депресії", — сказала авторка дослідження Джоанн Е. Менсон.

Читайте також: Омега-3 жирні кислоти: 3 головних міфи

Вчені не виявили жодної користі від добавок омега-3 для запобігання депресії або підвищення настрою. При цьому дослідники приділяли рівну увагу ризику розвитку клінічної депресії у будь-який момент та загальним показникам настрою протягом усього періоду спостереження.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 59


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook