лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Знайшли простий та швидкий спосіб покращити роботу мозку

На межі між неспанням і сном є сіра зона, де наша свідомість блукає, а усвідомлення реального світу починає розчинятися, поступаючись місцем спонтанним відчуттям, близьким до сновидіння. Вона покращує роботу мозку.

В експерименті вчених з університету Сорбони брали участь 103 особи. Добровольцям потрібно було вирішувати математичні завдання, які мали прихований спосіб, який прискорює отримання правильної відповіді.Учасники виконували частину завдань, після чого протягом 20 хвилин відпочивали та поверталися до завдань. У перерві частина добровольців спали, а інші ні.

До них підключили електроди, щоб відстежувати фази сну. Виявилося, що 24 людини протягом 30 секунд перебували у стані гіпнагогії (між сном та реальністю), а 14 поринули у глибоку фазу сну.

Зазначається, що 83% з тих, хто був у стані між сном та реальністю, знайшли швидке вирішення завдань. Серед добровольців, які не спали, таких була третина. При цьому лише 14% учасників, які міцно заснули, виявили легкий спосіб отримати правильну відповідь.

Читайте також: Знайшли простий спосіб зменшити рівень стресу

Вчені дійшли висновку, що легка дрімота може допомогти людині знаходити легкі рішення різних завдань, а глибокий сон – навпаки, завадить. І тепер у вас є ідеальний привід подрімати під час роботи.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 76


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook