лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Тренування натщесерце допомагає інтенсивніше спалювати жир

Дослідження показало, що тренування натщесерце допомогло людям спалити приблизно на 70% більше жиру, ніж ті, хто тренувався через дві години після їжі.

Вчені з Університету Ноттінгем-Трент також виявили, що учасники, які виконували фізичні вправи як натщесерце, не компенсували кількість калорій, які втратили на початку дня. Але науковці визначили, що вечірні фізичні вправи, між 16:00 і 20:00, є найпопулярнішими.Вчені розробили дослідження таким чином, щоб учасники їздили на велотренажері з помірною інтенсивністю протягом 30 хвилин, а потім виконували завдання на час, щоб за 15 хвилин проїхати найбільшу відстань.

Вправи натщесерце мають багато переваг

Учасники робили це двічі в різні дні — один раз натщесерце і інший – за дві години після їжі. Дослідники також вимірювали, скільки їжі учасники з’їдали протягом дня. Результати показали, що вправи натщесерце збільшують кількість спаленого жиру під час тренування. Вона збільшувалася на 70% з 4,5 до 7,7 грама.

І, хоча споживання калорій під час вечері було приблизно на 100 ккал більше для тих, хто виконував вправи натще, споживання калорій протягом усього дня було в середньому на 440 ккал менше.

Читайте також: Достатньо правильно дихати: знайшли простий спосіб знизити артеріальний тиск

Однак дослідники також виявили, що, попри ці переваги, голодні учасники подолали трохи меншу відстань під час 15-хвилинної гонки на час, мали нижчу мотивацію до вправ і менше насолоджувалися виконанням вправи.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: 24tv.ua  Переглядів: 34


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook