лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Голодування руйнівно діє на щитовидну залозу

Вчений-токсиколог, лікар, професор Михайло Кутушов попередив про згубний вплив голодування та дефіциту вітамінів на стан щитовидної залози.

В інтерв'ю професор Кутушов розповів про причини, які можуть спричинити розвиток аутоімунних захворювань щитовидної залози.

«Порушити роботу щитовидної залози досить просто, а на її відновлення піде багато сил та часу. Три звички завдають щитовидці колосальної шкоди», - повідомив лікар.За словами Михайла Кутушова, на здоров'я щитовидної залози руйнівно діє голодування, значне обмеження якихось продуктів. Їжа є головним постачальником вітамінів та мінералів для організму, а голодування, у свою чергу, сприяє проблемі дефіциту поживних речовин. Нестача мінеральних сполук, білка негативно впливає на функції залози.

«Дефіцит йоду, селену, цинку, заліза та магнію особливо небезпечний. Це основні мінерали, які беруть участь у побудові гормонів, від їхнього балансу безпосередньо залежить якість роботи щитовидної залози. Також небезпечний дефіцит білка – з нього складаються самі гормони та ферменти, які беруть участь у синтезі необхідних речовин», - сказав доктор Кутушов.

Читайте також: Інтервальне голодування: як не зашкодити здоров

Також вчений порадив відмовитися від зловживання фастфудом, консервами, напівфабрикатними виробами, простими вуглеводами. Лікар констатує, що пристрасть до такої їжі провокує в організмі розвиток запальних процесів.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 106


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook