лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Ці факти про хвороби серця лікарі радять знати всім жінкам

Лікарі констатують: навіть якщо у жінки немає ознак проблем із серцем, вона все одно може входити до групи ризику.

За даними Національного інституту серця, легенів та крові, кожен четвертий випадок жіночої смерті – це летальний кінець, спричинений наслідками серцевого захворювання. Таким чином, статистично хвороби серцево-судинної системи вбивають більше жінок, ніж усі види раку разом узяті.

Супутні захворювання серця, протизаплідні пігулки, куріння, неправильне харчування та відсутність фізичних вправ – ось причини, які найчастіше сприяють розвитку серцевих проблем у жінок: 90 відсотків представниць прекрасної статі мають у своєму житті принаймні один із цих факторів ризику.

Але серцеві захворювання можуть виникати, навіть якщо, на перший погляд, немає жодних видимих ​​факторів ризику. У зв'язку з цим лікарі радять усім жінкам знати такі факти.

Різниця між стегнами та талією має значення. Характерне для атеросклерозу потовщення кровоносних судин одна із перших ознак серцево-судинних захворювань. Дослідження показали, що до такого потовщення вже в молодості схильні жінки, у яких розміри стегон дорівнюють або менше талії.

Перевіряти серце потрібно вже після 20-ти років. Жіночі проблеми із серцем починають розвиватися у підлітковому віці та на початку двадцятих років життя. Асоціація серця AHA рекомендує жінкам після 20 років щорічно проходити електрокардіограму (ЕКГ), особливо якщо є сімейний анамнез серцевого захворювання.

Симптоми інфаркту бувають нетиповими.Серцеві напади у жінок розпізнаються гірше, ніж у чоловіків, через особливості прояву їх ознак. У чоловіків класичним симптомом інфаркту є лівосторонній біль або тиск у грудях, що іноді іррадіюють по руці або в щелепу. Жінки нерідко демонструють тонші симптоми - втому, нудоту, задишку, розлад шлунка, біль у спині, сильне хвилювання.

Струнка не означає, що немає проблем із серцем. Поширений міф у тому, що серцеві захворювання не зачіпають струнких, спортивних жінок. Можна бути худим і все одно мати високий рівень холестерину – на це впливають різні причини, від генетики до пасивного куріння та малорухливості.

Як провести серцево-легеневу реанімацію. За статистикою, жінки, які постраждали від зупинки серця в громадських місцях, отримують допомогу у вигляді серцево-легеневої реанімації рідше за чоловіків. Знання цієї техніки дає змогу врятувати життя.

Читайте також: Декілька ознак, за якими лікар виявить вашу ішемічну хворобу серця

Що потрібно робити.

- Перевірте реакції постраждалої людини. Якщо сталася зупинка серця, вона не може нормально дихати або рухатися, його шкіра стає синьою.
- Викличте швидку допомогу.
- Почніть непрямий масаж серця. До приїзду медиків натискайте сильно і швидко на центр грудної клітки зі швидкістю 120 натискань на хвилину. Робити штучне дихання рота в рот не потрібно.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 138


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook