лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Швидко схуднути за тиждень - міф чи реальність: тренер «Зважені та щасливі» розкрила правду

Швидко схуднути за тиждень - міф чи реальність: тренер «Зважені та щасливі» розкрила правду
Тренер шоу «Зважені та щасливі» Марина Боржемська-Узелкова розповіла, чи дійсно можна швидко схуднути за тиждень. Невже людина, може ось так просто всього за 7 днів позбавити від 10-20 кілограмів? Насправді ні.

Марина Боржемська-Узелкова - постійний тренер популярного шоу «Зважені та щасливі». У неї гарна освіта і багатий досвід у допомозі людям із зайвою вагою. Не раз зоряний тренер приводила свою команду до перемоги на проєкті по схудненню.А тому спортсменка вирішила розвінчати міф, що стосується того, що за тиждень можна втратити більше ніж десять кілограмів.

«Як швидко схуднути за тиждень? Скільки ж разів за своє життя я чула це питання! Не злічити. Нарешті відкрию цей секрет всім і розповім як, щоб питань більше не було. Ніяк», - підкреслює Марина Узелкова.

За словами тренера, людям вже потрібно прийняти той факт, що неможливо за тиждень позбутися від 10-20 кілограмів. Таке під силу тільки тим, хто важить більше ніж 200 кілограмів. Швидко схуднути за тиждень - міф чи реальність: тренер «Зважені та щасливі» розкрила правду


«Я дуже люблю свою роботу - робити людей гарними. Я люблю займатися в залі - робити красивою себе. Але нічого не падає нам з неба і не буває чарівної таблетки, яка прибере за тиждень ВСІ зайві кілограми відразу», - підкреслила спортсменка.

Читайте також: Что происходит с телом, когда вы прекращаете есть сахар?

Тренер «Зважені та щасливі» відзначила, що головне в схудненні - кожен день правильно харчуватися, відвідувати тренування і хотіти змінитися.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: today.ua  Переглядів: 212


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook