лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Як пити віскі: прості поради для новачків

Досі не вщухають дискусії стосовно того, яку країну можна вважати батьківщиною віскі. Ірландці вважають, що це звання за правом належить їм, адже перші письмові згадки про напій, датовані 1405 роком, підтверджують цю версію.

Проте шотландці не поступаються, вважаючи що їхні пращури розробили першу рецептуру — не дарма ж саме шотландський скотч взято за еталон якості та смаку. ImageЗагальні правила дегустації

І шотландці, й ірландці вважають, що відчути справжній смак елітного алкоголю можна тільки за умови створення відповідної атмосфери. Ідеальним часом для приємної дегустації віскі Jameson вважається друга половина дня — у променях призахідного сонця напій виглядає особливо красиво.

А якщо доповнити картину тріском дров у палаючому каміні та приємною компанією, можна отримати непідробне задоволення. Скотч можна пити й наодинці, це не є поганим тоном.

Улюблена музика або ж цікавий фільм стануть гарними супутниками в цій ситуації. Головне — пити віскі спокійно, не поспішаючи, ретельно смакуючи кожен ковток.

Особливості подачі

Температура подачі напою має величезне значення. Оптимальними є показники 18–20 °С, саме за таких умов максимально розкривається аромат та смак. Охолоджувати напій краще у відерці з холодною водою чи поклавши в келих спеціальні камені.

Ставити пляшку в морозильну камеру не варто, адже різкий перепад температур призведе до згортання дубильних речовин у складі, що вкрай негативно відобразиться на органолептичних показниках.

Якщо ж скотч подати теплим, то смак набуде зайвої спиртуозності, що теж небажано. Чи можна використовувати для охолодження кубики льоду? Можна, але не бажано. Адже тала вода буде розбавляти напій, спеціальні камені справляються із завданням зниження температури набагато краще.

Велику роль має і вибір посуду. Найкращим варіантом для дегустації віскі є тумблер — невисокий циліндричний стакан із товстим дном. А ось Шотландська Асоціація Віскі рекомендує подавати скотч у келихах Glencairn, які мають форму тюльпана.

Якщо піднести кришталевий келих із віскі до сонячних променів, то заломи світла надають напою особливої краси. Купити пляшку елітного напою та посуд для нього можна на сайті маркету алкогольних штук МАУДАУ.

Поради щодо першої дегустації

Важливо дотримуватися певних правил, щоби перше знайомство з віскі принесло виключно задоволення:

1. Відмовтеся від соломинки.
2. Не пийте залпом. Напій потрібно смакувати, притримуючи його трохи на язику, щоби запрацювали смакові рецептори.
3. Відмовтеся від закусок. Якщо ж заважає міцність алкоголю, можна зробити пару ковтків води.
4. Не користуйтеся насиченим парфюмом перед початком дегустації.
5. Витримуйте паузу між порціями. Віскі — це про насолоду від смаку, а не про сп'яніння.

Читайте також: Склянка води на ніч: чи корисно це і коли краще пити

Дотримуйтеся цих рекомендацій та сміливо відкривайте для себе нові смаки.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 136


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook