лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Причини придбати цифрову версію PS 5

Причини придбати цифрову версію PS 5
Плей Стейшн 5 вже кілька років залишається найпопулярнішою консоллю.

За бажання придбати ігрову станцію виникає питання, якій версії надати перевагу: звичайній з оптичним приводом чи Sony PlayStation 5 Digital Edition.

Звісно, версія з Blu-Ray дисководом дозволяє запускати старі ігри, але не у всіх виникає таке бажання. Інтернет-магазин RetroMagaz дозволяє купити обидва пристрої за гарною ціною.

Доступна вартість


Цифрова версія помітно дешевша. Зекономлена сума може бути витрачена на покупку нових ігор чи встановлення більшого накопичувача. В інтернет-магазині можна замовити б/в пристрій, який не тільки нічим не відрізняється від нового, але й має на жорсткому диску кілька ексклюзивних ігор.

Відсутність дисків в принципі


Люди нового покоління вже не використовують диски. Є безліч зручніших носіїв інформації. Крім того, більшість ігор купується через офіційний інтернет-магазин виробника.

Тому немає ніякої необхідності купувати консоль, що має можливість запускати ігри з оптичних накопичувачів.

Диск, що обертається на великій швидкості, несе певну загрозу для пристрою. Оптичний привід може вийти з ладу через зношування його окремих елементів, тому всі переваги його наявності будуть втрачені.

Інші переваги цифрової ПС 5


ПС 5 має і масу інших переваг. Перш за все варто виділити:
  • відсутність нагріву;
  • безшумна робота (диск, що швидко обертається, в будь-якому випадку створює шум);
  • сучасний дизайн;
  • економія місця (консоль встановлюється вертикально);
  • можливість дистанційного придбання ігор та багато іншого.

Єдине, що варто пам’ятати власникам такої консолі, — це необхідність стабільного інтернет-з’єднання. Варіант з оптичним приводом становить цікавість лише геймерам-колекціонерам, які люблять збирати диски та зберігати їх у великій кількості вдома.

Звісно, деякі переваги є й у консолі з дисководом. Наприклад, сама гра зберігається на диску, тому нею не потрібно заповнювати простір накопичувача. Але більшість вибирає саме бездискову (цифрову) версію, оскільки вона більш сучасна.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 48


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook