лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Наручні годинники у XXI столітті: кому і навіщо вони потрібні?

Сьогодні на вулицях вже вкрай рідко можна почути традиційне колись запитання: «не підкажете, котра година?».

Тепер навіть у пенсіонерів є мобільний телефон, який завжди показує час. Багато хто носить смартгодинники, отже, виникає логічне запитання: навіщо взагалі сьогодні потрібні традиційні наручні годинники?Основні переваги традиційних годинників

Почнемо з того, що наручний годинник зручніше, ніж телефон, якщо потрібно дізнатися котра година. Лише порівняйте — просто подивитися на зап’ясток або виймати з кишені чи сумки телефон і вмикати екран?

З цим зрозуміло, але тут виникає інше запитання — так само можна подивитися час і на смартгодиннику, у чому ж тоді перевага традиційного? Тут відповідь буде складнішою. Розберемо її по пунктах.

Уявлення про традиційний дрес-код доволі консервативні, тому смартгодинники не вважаються прийнятним аксесуаром для ділового стилю.
Звичайно, їх можна носити із повсякденним одягом, ніхто не подивиться косо на людину в театрі через те, що на її руці буде смартгодинник.

І все ж, в тих ситуаціях, де потрібно суворо дотримуватися офіційного стилю, модний гаджет неприпустимий. Крім того, традиційний годинник у поєднанні з діловим костюмом свідчить про відчуття стилю його власника.

Смартгодинник не може виступати ювелірною прикрасою або статусним аксесуаром. Можна просто порівняти обидві категорії товарів на маркетплейсі https://ek.ua/ua/ — різноманітність дизайну і матеріалів традиційних годинників не йде у порівняння зі смартгодинниками, що мають доволі стандартний дизайн.

Золото, а тим більше дорогоцінні каміння, поки що майже не використовують для моделей з префіксом смарт — хіба що для одиничних девайсів, створених у колаборації з дизайнерськими брендами.

Звичайні годинники не треба заряджати. Кварцові іноді потребують заміни батарейки, механічним взагалі живлення не потрібне. Смартгодинники ж необхідно регулярно заряджати. Хоча це й не така велика проблема.


Коли обмежений функціонал — лише плюс

Якщо порівнювати функціональність, то перевага, звичайно ж, на боці розумних годинників. Вони допомагають не пропустити дзвінок або важливе повідомлення, керувати програванням музики на смартфоні, відстежувати фізичну активність і навіть стан здоров’я (хоча й не дуже точно).

Але є чимало людей, які навпаки не хочуть отримувати десятки сповіщень на годину і не бачать проблеми у тому, щоб передзвонити у випадку пропущеного виклику. До речі, якщо людині з солідним механічним годинником на руці не потрібно постійно бути на зв’язку і перевіряти кожне повідомлення в месенджерах, це певним чином також свідчить про її статус.


Ну а, крім того, сучасні наручні годинники також можуть мати широкий арсенал функцій: компас, барометр, термометр, висотомір, крокомір, тахіметр для вимірювання швидкості руху.

Читайте також: Колье: безупречность и королевская красота в одном украшении

Щоправда, частіше за все такі функціональні годинники виконуються у суто спортивному чи мілітарі стилі, а отже, не пасують до вечірнього чи ділового одягу.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело:   Переглядів: 76


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook