лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Новий бойфренд Дорофєєвої розповів, чому не зберіг шлюб заради дітей

Новий бойфренд Дорофєєвої розповів, чому не зберіг шлюб заради дітей
Михайло Кацурін упевнений, що діти страждають більше від нещасливих батьків у шлюбі, ніж від розлучених.

Увага до любовного трикутника Кацуріних, Наді Дорофєєвої та Вови Дантеса не вщухає. Після недавнього посту Наді Дорофєєвої, на якому вона цілує нового коханого Михайла Кацуріна, на співачку вилилася хвиля хейту. Тепер же Михайло Кацурін вирішив пофілософствувати і порозміркувати, як виростити щасливих дітей. Своїми думками ресторатор поділився на своїй сторінці у Instagram."Залишатися у відносинах заради дітей – не ок. По-перше, ваші стосунки з дітьми – це ваші стосунки з дітьми, а стосунки з партнером – це стосунки з партнером – це просто різні окремі стосунки. По-друге, загалом, у “життя заради когось” є сумні наслідки у вигляді довічного невдоволення собою, іншими, злістю та звинуваченням – “ось я заради вас/їх, а ви/вони невдячні”. Діти набагато більше страждають від сумних батьків та їх конфліктів, ніж від розлучених батьків, які змогли побудувати з кимось своє щастя або бути щасливішими наодинці, ніж разом. Звичайно, це справедливо, якщо і мати, і тато беруть повноцінну участь у житті дітей після розлучення", — зазначив Кацурін.


Висловитися про виховання дітей, коли батьки розлучені, ресторатор вирішив після хвилі хейту через його розлучення. Кацурін зізнався, що його звинувачували у тому, що він не зберіг сім'ю заради дітей. Водночас, Михайло зазначив, що розлучення – це крайність.


"У відносинах бувають складні періоди і потрібно сумлінно працювати, щоб фіксити негативне та розвивати позитивне. Психологи приватні, сімейні, спеціальна література, сімейні правила та очікування, 5 мов кохання, іграшки, віпасани. Потрібно спробувати все. Я, наприклад, спробував. Але слід бути чесним із собою та вміти зупинитися, коли не працює", – поділився Мишко.

Читайте також: Що відомо про нового бойфренда Наді Дорофєєвої

Підписники розділилися на дві групи: одні підтримали ресторатора, інші звинуватили у зраді та втечі від зобов'язань.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 376


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook