лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Єгор Крутоголов розповів, хто з російських та білоруських артистів покине "Дизель шоу"

Єгор Крутоголов розповів, хто з російських та білоруських артистів покине "Дизель шоу"
Ніхто з юмористичного колективу не підтримує політику Кремля.

Український актор-комік та керівник "Дизель шоу" Єгор Крутоголов розповів, хто з російських та білоруських артистів може покинути шоу. Також він наголосив, що ніхто в їхньому колективі не підтримує риторику Кремля. Навіть актори з РФ — Сергій Писаренко та Євген Нікішин."Те, що вони ніколи не підтримували путінську пропаганду, — це 100 відсотків. Вони не вважали українців за нацистів. Вони нормальні пацани, з якими товаришуємо вже років 15-20. Ніколи вони не мали імперських поглядів на Україну, вони наші", — заявив Крутоголов.

За словами чоловіка, Писаренко не повернеться на батьківщину і залишиться в Україні, а Нікишин, швидше за все, не повернеться до шоу.

"Дружина зараз в Росії, у нього там сім'я, батьки, діти. Тож він там. Я думаю, йому теж складно по-своєму. там і буде", — сказав Крутоголов.

У колективі є також актори з Білорусі — Дмитро Танкович, Євген Сморигін та Марія Грицук. Можливо, глядачі також не побачать акторку у "Дизелі шоу".

Читайте також: Єгор Крутоголов планує зробити патріотичне татуювання

"Щодо Марусі ситуація така — вона в Білорусі і вона там і залишається. Найближчим часом не бачу можливості нашої співпраці. А щодо Сморигія та Танковича — це вже українці. Вони вже 15 років в Україні", — розповів Крутоголов.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: tochka.net  Переглядів: 1 256


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook