лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно

Дантес розповів, як поділить майно з Надею Дорофєєвою

Дантес розповів, як поділить майно з Надею Дорофєєвою
Надя Дорофєєва та Володимир Дантес були разом понад 10 років, сім із яких прожили у шлюбі. Проте напередодні війни вони вирішили розлучитися. Все сталося так несподівано, що екс-закохані не встигли зробити все, як планували.

В інтерв'ю Славі Дьоміну український співак Володимир Дантес розповів, що рішення розійтися він разом із Надією Дорофєєвою ухвалив у січні 2022 року. За словами виконавця, найголовніше, що вони зробили – це весь час розмовляли. Саме тому їм вдалося продумати чіткий план та розстатися друзями.Одразу після важливого рішення Володимир Дантес з'їхав на орендовану квартиру. Він збирався залишити колишній дружині будинок, але вона наголосила, що їй героїчні вчинки не потрібні.

"Я сказав Наді, що нехай забирає будинок, а вона сказала, що їй не потрібні героїчні вчинки. Надя сказала: "Ми будували його разом, і ділити також будемо разом". Ніхто з нас не захотів би залишатися в цьому будинку. Не продали його ще", - розповів співак.

Стало відомо, що Надя Дорофєєва та Володимир Дантес 1 березня збиралися влаштувати вечірку, запросити друзів та всім розповісти новини про своє розставання.


"Ми нормально спілкуємося. Коли почалася війна, я приїхав додому. Збирали разом речі. І за два тижні таке дивне почуття, що ми не разом, а ніби разом. Зрозуміли, що картинка нечесна і вирішили жити порізно і під час війни", – зазначив Володимир Дантес.

Читайте також: Дантес вперше розповів про стосунки з Дорофєєвою після розлучення

Також виконавець наголосив, що все ще має теплі почуття до колишньої. Тим часом ходять чутки, що причиною їхнього розставання стало те, що Надя Дорофєєва пішла до іншого.скачать dle 12.0
рейтинг новини:  
  • Подобається
  • 0
Джерело: today.ua  Переглядів: 2 941


Коментувати
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook