Сієнна Міллер — одна з тих знаменитостей, чиї образи завжди мають невимушений та сучасний вигляд. Її ансамблі ніби легко складаються самі собою, але завжди залишаються актуальними.
Цього разу акторка з’явилася на сніданку, організованому її сестрою-дизайнеркою Саванною Міллер, у трендовому весняному образі: балетки Gucci Horsebit, сумка у тон, блузка в стилі 1970-х і подовжена джинсова сорочка. Речі прості, але влучно потрапляють у модну повістку сезону.
Серед головних взуттєвих трендів весни 2025 року — балетки, мюлі, замша і всі відтінки коричневого. Взуття у кольорах шоколаду, кави, карамелі, ірису та еспресо заполонило подіуми, стрітстайл і перші ряди показів.
Зараз майже кожна актуальна пара балеток або кросівок — саме коричнева та замшева. Універсальна палітра, яка підходить до всього, і матеріали з фактурою — те, що робить взуття не просто зручним, а візуально дорогим і доречним у будь-якому образі.
Модель Gucci Horsebit, яку обрала Сієнна Міллер, цілком відповідає тенденціям. Це взуття має стриманий, але водночас статусний вигляд. Воно не перевантажує образ, легко інтегрується в гардероб і додає йому сучасного звучання.
Читайте також: Репяхова показала обличчя через тиждень після другої пластики Саме такі балетки — м’які, шкіряні або замшеві, у базових відтінках — стануть найкращою інвестицією у весняний гардероб 2025 року.
скачать dle 12.0