Відома українська співачка Віра Брежнєва, яка багато років жила та працювала в РФ, але зараз обірвала зв'язки з країною-агресоркою, показала нові фото зі своєю старшою донькою.
Вперше за довгий час Соня Кіперман з'явилася в соцмережах зіркової через особливе свято.
Рідкісними знімками з дівчиною артистка поділилася у своєму Instagram. Виявилося, що донька знаменитості у неділю, 30 березня, відзначала свій день народження. Їй виповнилося 24 роки.
З нагоди свята Брежнєва присвятила рідній людині допис в мережі та адресувала їй найкращі побажання. Вона наголосила, що дуже цінує та любить свою доньку, з якою вже ьагато років не живе разом, оскільки дівчина здобуває освіту у США.
"24 роки Соні Кіперман! Найщасливіший день народження! Безкінечна любов!" – звернулася до Соні виконавиця.
До слова, Брежнєва народила старшу доньку у стосунках з першим цивільним чоловіком Віталієм Войченком. Однак у 2006 році співачка вийшла заміж за бізнесмена Михайла Кіпермана, який удочерив дівчинку і дав їй своє прізвище.
Згодом в подружжя народилася донька Сара, якій зараз 15 років. Шлюб розпався і Віра побралася з продюсером Костянтином Меладзе. З ним вона також офіційно розлучилася у 2023-му. Молодша донька артистки також живе окремо від мами. Вона навчається в Європі.
Читайте також: Оля Полякова знялася в рекламі прального порошку Нагадаємо, раніше стало відомо, що Віра Брежнєва закрутила новий роман. Інформацію поширив український блогер Богдан Беспалов, який також показав фото нового обранця знаменитості. Інсайдери розсекретили, хто став новим коханим 43-річної зірки. Виявилося, що бойфренд співачки молодший за неї.
скачать dle 12.0