Марічка Падалко потрапила в «ганебну» ситуацію в аеропорту через секс-іграшку
- 12.03.2025, 16:01,
- Новини / Зіркове життя
- 0
Відома українська ведуча та тележурналістка Марічка Падалко розповіла про «ганебну історію», в яку вона потрапила з чоловіком Єгором Соболєвим 17 років тому. У подкасті «МовчкиВголос» 49-річна зірка ТСН згадала, як її з коханим затримали в аеропорту у Борисполі через секс-іграшку.
За словами Марічки, вони з Єгором вирішили вирушити у відпустку за кордон після того, як дізналися про її другу вагітність. Ведуча взяла з собою наручники з пір'ям, проте на екрані сканера вони були як справжні.
Правоохоронці викликали Марічку на перевірку багажу. Знаменитість зазначила, що їй було ніяково, коли співробітники служби безпеки впізнали її.
Читайте також: Це кінець? Джастін Бібер відписався від Хейлі у соцмережі «У нас була ганебна історія. У нас уже була одна маленька дитина і я уже була вагітна другою. Першу дитину залишили батькам. І я розуміла, що це остання наша подорож вдвох. Ми вже здали речі в багаж.
Бориспіль, зал очікувань зверху. І нас викликають: "Пасажирка Падалко, підійдіть до служби безпеки аеропорту оглянути ваш багаж на предмет заборонених речей".
Це були наручники просто. Насправді воно було в таких пір’ячках. Ми прийшли, нас там впізнали, і це було трішки незручно», — зі сміхом поділилася Марічка.
скачать dle 12.0
рейтинг новини:

- 0